Cheapest pre-rolls in Jacksonville, FL
Cheapest right now: MÜV GG #4 3.5g [5-Pack] at MÜV Cannabis Dispensary — $35.75 ($3.58 per gram)
119 comparable pre-rolls listings at 7 Jacksonville dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MÜV GG #4 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano Blueberry Muffins 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $45.75 | $4.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Facade 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $45.75 | $4.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hoover Runtz: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Philips Hwy Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gym Bag: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Philips Hwy Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | White Cherrychello - 3.5g - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25 | $7.14/g | Cookies Jacksonville Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | White Runtz - 3.5g - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25 | $7.14/g | Cookies Jacksonville Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Triple Threat - 3.5g - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25 | $7.14/g | Cookies Jacksonville Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blue Zushi | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Mint Cannabis 1.0g Prerolls - Mellow Fellow Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Glitter Bomb | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Mint Cannabis 0.5g/3pk Prerolls - Forbidden FRT CK Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $11.25$1525% off | $7.50/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Hell's OG | Minis | 0.5g | 3pk Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $11.25$1525% off | $7.50/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lane Splitter | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Philips Hwy Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cake Mintz | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Philips Hwy Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Boston Runtz #5 | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Philips Hwy Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | EZ Bake OG Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Philips Hwy Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | White Apple Tartz | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Philips Hwy Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Tropical Vortex | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Philips Hwy Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Zesty Parm | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Philips Hwy Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | MÜV Fruit Pops 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | MÜV Gelato 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | (the) Essence Nutcrackerz 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Sweet Supply Strawberry Guava 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sweet Supply Trop Teeth #2 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - Devil Driver Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - Ricky Bobby Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - Purple Pop Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - GV Triangle Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mint Premium 1.0g Prerolls - GV Triangle Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Kush MNTS 2 Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Purple Pop Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Bscotti Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Lemon Cherry Mints Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Cadillac Rainbow Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Mint Premium 1g Preroll Lemon Shiv Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Grits and Jam - 3.5g - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | Cookies Jacksonville Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Mint Platinum 1.0g Prerolls - Frosted Donuts Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Mint Cannabis - Jacksonville Jacksonville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Blueberry Banana - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $40 | $11.43/g | Cookies Jacksonville Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Triangle Kush - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $40 | $11.43/g | Cookies Jacksonville Dispensary Jacksonville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Jacksonville pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Jacksonville price: $13.50 per gram (middle of $7.50–$18). That works out to about $47.25 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Jacksonville publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Jacksonville price data: cheapest weed in Jacksonville, cheap ounces, Jacksonville flower price index, Jacksonville deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.