Cheapest weed in Lady Lake, FL
489 Lady Lake menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Lady Lake
See all flower prices →Cheapest right now: Find. Collie Man Kush Trim & Shake 7g at Curaleaf Dispensary Lady Lake — $25 ($3.57 per gram) · 220 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Find. Collie Man Kush Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. Animal Mint Cake Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Ocifer Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Foreign Kush Mints Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Delphi Diesel Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Raspberry Parfait Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $16.50$4059% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Raspberry Parfait Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. Pomme Jelly Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Lady Lake
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Pineapple Mimosa 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 147 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gelato | 0.3g Nectar Pen | Indica (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Plus Gush Mints 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MÜV Plus Slurricane 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Nectar Berry Tart 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Plus Purple Lemon Punch 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | BRIQ Essentials Juicy Red Apple 2g All In One Select · Vape Pens | 2 g | $55$9542% off | $27.50/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Lady Lake
See all edibles prices →Cheapest right now: Savvy Extra Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew 100mg Piece at MÜV Cannabis Dispensary — $20.75 ($20.75 per 100mg of THC) · 31 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Extra Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Extra Orange Tangie RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Extra Blue Raspberry Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Green Apple Lozenges 100mg [10-Pack] Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Extra Berry Drip RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Extra Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $22.75 | $22.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy Extra Pineapple Passionfruit Soft Chew 50mg Piece Edibles | each · 50mg THC | $12.75 | $25.50/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bits Yuzu 1:1 CBD:THC Soft Chews 100mg [20-Pack] Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Lady Lake
See all concentrates prices →Cheapest right now: Sweet Supply Minty Blizzard Budder 1g at MÜV Cannabis Dispensary — $40.75 ($40.75 per gram) · 31 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweet Supply Minty Blizzard Budder 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Supply Dosi - Dos Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sweet Supply Gelato Budder 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Supply GMO S1 Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence Nectar Melonade Sugar 1g Concentrates | gram | $50.75 | $50.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Nectar Bruce Banner Sugar 1g Concentrates | gram | $50.75 | $50.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Nectar Guava Cooler Sugar 1g Concentrates | gram | $50.75 | $50.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Plus B-52 Bomber CDT Syringe 1g Concentrates | gram | $55.75 | $55.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Lady Lake
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Verano Guava Casquitos 0.7g [1-Pack] at MÜV Cannabis Dispensary — $10.25 ($1.02 per gram) · 60 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Verano Guava Casquitos 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano Strawberry Candy 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Glaciers 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano Facade 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Verano Yuzu Sour 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Verano Tuscan Gelato 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Lady Lake flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Lady Lake →Discounted items across Lady Lake menus, newest first.
Best dispensaries in Lady Lake →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.