Cheapest flower in Lady Lake, FL
Cheapest right now: Find. Collie Man Kush Trim & Shake 7g at Curaleaf Dispensary Lady Lake — $25 ($3.57 per gram)
220 comparable flower listings at 2 Lady Lake dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Find. Collie Man Kush Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. Animal Mint Cake Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Ocifer Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Foreign Kush Mints Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Delphi Diesel Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Raspberry Parfait Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $16.50$4059% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Raspberry Parfait Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. Pomme Jelly Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Find. Peanut Butter Breath Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find. Cosmic Smoothie Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Find. Tarts Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Find. Singapore Sling Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Find. Hickory Hash Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find. Daybreak Delight Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find. Skunk Crush Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Find. Cheddar Cheeze Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Find. Donny Burger Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Find. Novarine Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Find. StarDawg x Northern Lights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Peanut Butter Breath | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Novarine | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Donny Burger | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Find. Atomic Papaya Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Find. Cosmic Smoothie Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Find. Durban Nights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Find. Mid Day Marvel Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Find. Raspberry Parfait Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Garlic Cookies | Smalls | 3.5g Grassroots · Flower | eighth | $20$5060% off | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Fruit Pops [14g] Flower Savvy · Flower | half ounce | $80.25 | $5.73/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | MÜV Yum Yum - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | MÜV Mint Diesel - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | MÜV Minty Blizzard - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | MÜV Melonade - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Lady Lake · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Curaleaf Orbit Cookies Pre-Roll Single | 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Curaleaf Isla Bloom Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Curaleaf Gorilla Lemonade Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Curaleaf Frost Wraith Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Curaleaf Dulce Fresa Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Curaleaf Botomless Mints Pre-Roll Single | 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Curaleaf Day One Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Lady Lake Lady Lake · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Lady Lake flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lady Lake price: $10 per gram (middle of $5.57–$49.50). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Lady Lake publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lady Lake price data: cheapest weed in Lady Lake, cheap ounces, Lady Lake flower price index, Lady Lake deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.