Cheapest weed in Land O' Lakes, FL
177 Land O' Lakes menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Land O' Lakes
See all flower prices →Cheapest right now: Prosecco Runtz | Ground | 7g at AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes — $20 ($2.86 per gram) · 62 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Prosecco Runtz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | White Apple Tartz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Boston Runtz #5 | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sherbert Sundae | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | SFV Kush | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Red Velvet Runtz #1 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pave Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Fresa Cookies | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50$11055% off | $3.57/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Land O' Lakes
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Flora: Live Resin Vape Cartridge at AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes — $25 ($25 per gram) · 68 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flora: Live Resin Vape Cartridge Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Widow 1:1 THC:CBD Vape Cartridge Vape Pens | gram | $25$4038% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Jealous Cake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Purple Alien: Live Resin Vape Cartridge Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Red Rock Runtz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lollipopz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Goji OG Vape Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $15$22.5033% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pineapple Express | Cartridge | 0.5g Entourage Cannabis · Vape Pens | 1/2 g | $15$22.5033% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Land O' Lakes
See all edibles prices →Cheapest right now: Camino | Sparkling Pear Gummies | THC:CBD 2:6 | 40mg | 20ct | 2mg/ea at AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes — $15 ($37.50 per 100mg of THC) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Camino | Sparkling Pear Gummies | THC:CBD 2:6 | 40mg | 20ct | 2mg/ea Camino · Edibles | each · 20-pack · 40mg THC | $15$2540% off | $37.50/100mg THC | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Land O' Lakes
See all concentrates prices →Cheapest right now: Truckee Thunder: Live Sugar at AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes — $22.50 ($22.50 per gram) · 46 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Truckee Thunder: Live Sugar Concentrates | gram | $22.50$4044% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Red Rock Runtz: Live Sugar Concentrates | gram | $22.50$4044% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Ruby Slippers: RSO Syringe Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | NY Sour Diesel | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $22.50$4044% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pineapple | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blood Orange Haze | Solvent | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | London Pound Cake | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blue Raspberry | Solvent | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Land O Lakes Land O' Lakes · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Land O' Lakes flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Land O' Lakes →Discounted items across Land O' Lakes menus, newest first.
Best dispensaries in Land O' Lakes →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank edibles (1 items at 1 store) in Land O' Lakes — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.