Cheapest weed in North Port, FL
352 North Port menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in North Port
See all flower prices →Cheapest right now: ish Pre-Ground 7g Flower - La Queso at Growhealthy Dispensary - North Port — $20 ($2.86 per gram) · 149 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ish Pre-Ground 7g Flower - La Queso Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | Growhealthy Dispensary - North Port North Port · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | ish Pre-Ground 7g Flower - Cherry Punch Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | Growhealthy Dispensary - North Port North Port · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ish Pre-Ground 7g Flower - High Plains Octane Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | Growhealthy Dispensary - North Port North Port · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ish Pre-Ground 7g Flower - Maui Lemons Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | Growhealthy Dispensary - North Port North Port · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Fruit Loopz Flower Flower | eighth | $14$3560% off | $4/g | Growhealthy Dispensary - North Port North Port · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | MaadFruit Flower Flower | eighth | $14$3560% off | $4/g | Growhealthy Dispensary - North Port North Port · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Maui Flower Flower | eighth | $14$3560% off | $4/g | Growhealthy Dispensary - North Port North Port · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | La Bruja | Big Buds | 3.5g GrowHealthy · Flower | eighth | $14$3560% off | $4/g | Growhealthy Dispensary - North Port North Port · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in North Port
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Pineapple Mimosa 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 95 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Plus Mint Diesel 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence | Gush Mints | Disposable | 0.3g (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence Nectar Dosilato 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV Plus Minty Blizzard 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy Extra Bacio Gelato 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy | Rainbow Belts | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in North Port
See all edibles prices →Cheapest right now: MÜV Lozenges Green Apple 100mg at MÜV Cannabis Dispensary — $20.75 ($20.75 per 100mg of THC) · 36 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MÜV Lozenges Green Apple 100mg MÜV Cannabis Infused Products · Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Extra Orange Tangie RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Extra Blue Raspberry Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Extra Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Extra Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $22.75 | $22.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Extra Pineapple Passionfruit Soft Chew 50mg Piece Edibles | each · 50mg THC | $12.75 | $25.50/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Sugar-Free Dark Chocolates 100mg MÜV Cannabis Infused Products · Edibles | each · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Mandarin 1:1 CBD:THC Soft Chews 100mg [10-Pack] Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in North Port
See all concentrates prices →Cheapest right now: Sweet Supply Cherry Punch Budder 1g at MÜV Cannabis Dispensary — $40.75 ($40.75 per gram) · 30 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweet Supply Cherry Punch Budder 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Supply GMO S1 Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sweet Supply Minty Blizzard Budder 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Supply Cherry Punch Crumble 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sweet Supply Gelato Budder 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sweet Supply Cherry Punch Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sweet Supply Dosi - Dos Crumble 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sweet Supply Gelato Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in North Port
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Verano Yuzu Sour 0.7g [1-Pack] at MÜV Cannabis Dispensary — $10.25 ($1.02 per gram) · 42 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Verano Yuzu Sour 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Facade 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano Facetz 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Verano Guava Casquitos 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV Triangle Kush 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.50 | $3.55/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV E85 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Cherry On Top 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary North Port · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
North Port flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in North Port →Discounted items across North Port menus, newest first.
Best dispensaries in North Port →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.