Cheapest concentrates in Orlando, FL
Cheapest right now: Guava Pie Kief™ at GrowHealthy Dispensary - Orlando — $15 ($15 per gram)
778 comparable concentrates listings at 17 Orlando dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guava Pie Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Orlando Orlando · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tangerine Temptress Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Orlando Orlando · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Toucan Diesel | Solventless | Kief | 1g GrowHealthy · Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Orlando Orlando · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Skunk Burger Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Orlando Orlando · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Toxic Patty Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Orlando Orlando · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GMO Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Orlando Orlando · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Magic Z Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Orlando Orlando · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savannah Rush Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Orlando Orlando · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Platinum Pave - Live Resin Crumble Concentrates | gram | $17.40$2940% off | $17.40/g | Cookies Orlando Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Purple Agave - Live Resin Crumble Concentrates | gram | $17.40$2940% off | $17.40/g | Cookies Orlando Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Platinum Pave - Live Resin Crumble Concentrates | gram | $17.40$2940% off | $17.40/g | Cookies Orange Blossom Trail Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | The Glove | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $34.80$5840% off | $17.40/g | Cookies Orange Blossom Trail Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Glove | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $34.80$5840% off | $17.40/g | Cookies Orlando Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Natures Lab Extracts | Papaya Pop | Live Crumble | 1g Natures Lab Extracts · Concentrates | gram | $19.20$3240% off | $19.20/g | Cookies Orange Blossom Trail Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Natures Lab Extracts | Papaya Pop | Live Crumble | 1g Natures Lab Extracts · Concentrates | gram | $19.20$3240% off | $19.20/g | Cookies Orlando Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Natures Lab Extracts | Dango | Live Crumble | 1g Natures Lab Extracts · Concentrates | gram | $19.20$3240% off | $19.20/g | Cookies Orlando Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Sweet Feet - Live Resin Crumble Concentrates | gram | $19.20$3240% off | $19.20/g | Cookies Orlando Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Unflavored | Solvent | 1g Concentrates | gram | $19.20$3240% off | $19.20/g | Cookies Orlando Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Unflavored | Solvent | 1g Concentrates | gram | $19.20$3240% off | $19.20/g | Cookies Orange Blossom Trail Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Sweet Feet - Live Resin Crumble Concentrates | gram | $19.20$3240% off | $19.20/g | Cookies Orange Blossom Trail Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Lychee | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $38.40$6440% off | $19.20/g | Cookies Orlando Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Orange Blossom - Live Resin Budder Concentrates | 2 g | $38.40$6440% off | $19.20/g | Cookies Orlando Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Booberry - Live Resin Budder Concentrates | 2 g | $38.40$6440% off | $19.20/g | Cookies Orlando Dispensary Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $20$5564% off | $20/g | Curaleaf Dispensary Orlando International Drive Orlando · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $20$5564% off | $20/g | Curaleaf Dispensary Orlando South Orlando · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Red Rock Runtz: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando North Orlando · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cake Mintz | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando North Orlando · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Ruby Slippers | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando North Orlando · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Ruby Slippers | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Banana Cream Jealousy | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando UCF Orlando · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Sherb Cream Pie: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando UCF Orlando · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Powdered Donuts: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Sin Mintz: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando UCF Orlando · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Banana Punch | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando UCF Orlando · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sherb Cream Pie: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Truckee Thunder: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando North Orlando · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Powdered Donuts: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando UCF Orlando · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Purple Alien OG | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando Orlando · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dip n' Stix | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando UCF Orlando · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Sherb Cream Pie: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Orlando North Orlando · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Orlando concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Orlando price: $30 per gram (middle of $21–$60). That works out to about $105 an eighth.
- 99.2% of priced concentrates listings in Orlando publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Orlando price data: cheapest weed in Orlando, cheap ounces, Orlando flower price index, Orlando deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.