Cheapest flower in Palm Coast, FL
Cheapest right now: Lemon Zest | Big Buds | 3.5g at Surterra Wellness — $30 ($8.57 per gram)
33 comparable flower listings at 1 Palm Coast dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lemon Zest | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hindu Rootbeer | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Conniferz | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Big Bag - Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Garlicane - Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Fruit Marker - Flower Flower | eighth | $30$5040% off | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Float - Georgia Runtz Flower 3.5g Float · Flower | eighth | $30$5040% off | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Float - Gaspar's Grapes Flower 3.5g Float · Flower | eighth | $30$5040% off | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Grape Sunday - Flower Flower | eighth | $30$5040% off | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Devil Rays Runtz 5 - Flower Flower | eighth | $30$5040% off | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Permanent Chimera - Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Melon Collie | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Float - Florida Frost Point Flower 3.5g Float · Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Alleged Orbit - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Animal Burnie - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Creepshow - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Float - Deluxe Sugar Cane Flower 3.5g Float · Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Float - Mocha Popz Flower 3.5g Float · Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Float - Pine Zap F2 Flower 3.5g Float · Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Float - White Hot Guava 14 x Black Velvet Flower 3.5g Float · Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Float | Gelato 41 | Big Buds | 3.5g Float · Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Float | Hash Burger | Big Buds | 3.5g Float · Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Golden Ambrosia - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Jamwich - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Late Night Vice - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Mauve Mochi F2 - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Powerline Punch - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Purple PJs - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Quesojito | Big Buds | 3.5g Float · Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Reckless Driver - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Sunset Runtz - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Super Lemon Haze | Big Buds | 3.5g Float · Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Yumm Yum - Flower Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Surterra Wellness Palm Coast · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Palm Coast flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Palm Coast price: $14.29 per gram (middle of $8.57–$14.29). That works out to about $50.02 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Palm Coast publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Palm Coast price data: cheapest weed in Palm Coast, cheap ounces, Palm Coast flower price index, Palm Coast deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.