Cheapest concentrates in Pinellas Park, FL
Cheapest right now: Sin Mintz: Live Sugar at AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park — $20 ($20 per gram)
152 comparable concentrates listings at 3 Pinellas Park dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sin Mintz: Live Sugar Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cake Mintz | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sherb Cream Pie: Live Sugar Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Red Rock Runtz: Live Sugar Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Powdered Donuts: Live Sugar Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Purple Alien: Live Sugar Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | NY Sour Diesel | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lava Cake | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Ruby Slippers: RSO Syringe Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lime Dream | Solvent | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Flora | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sherbert Cream Pie | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Lavender Soak | Solventless | RSO | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Blue Raspberry Distillate Syringe Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | WTRMLN | Solvent | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Blood Orange Haze | Solvent | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Red Velvet Runtz #1: RSO Syringe Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pineapple | Solvent | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Electric Green | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | London Pound Cake | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Purple Alien OG | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Fire Mango Distillate Syringe Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Mixed Fruit | Solvent | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | BRWNE SCT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | WDDNG CKE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Gazzurple x GRNNY CNDY [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | GGRTZ [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | GMMY BRS [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | GRLC DRIP [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Rise | Creamsicle Sunset | Solvent | 2g RISE · Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | GRLC GLU #28 [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | DNT Trip [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | CRNBRRY Z [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | CRL MLK x Point Break [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | HNY Zanana [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Durban Z x THaze [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Rise | Afternoon Delight | Solvent | 2g RISE · Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | ANML FCE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | MYSTC MNT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | ANML SCT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Rise Dispensary Pinellas Park Pinellas Park · ★ 3.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Pinellas Park concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Pinellas Park price: $40 per gram (middle of $22.50–$60.68). That works out to about $140 an eighth.
- 97.4% of priced concentrates listings in Pinellas Park publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Pinellas Park price data: cheapest weed in Pinellas Park, cheap ounces, Pinellas Park flower price index, Pinellas Park deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.