Cheapest flower in Punta Gorda, FL
Cheapest right now: Find. Mid Day Marvel Trim & Shake 7g at Curaleaf Dispensary Punta Gorda — $25 ($3.57 per gram)
129 comparable flower listings at 1 Punta Gorda dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Find. Mid Day Marvel Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. Minty Jelly Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Ocifer Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Foreign Kush Mints Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Banana Mango Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Find. Alani Skunk Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Animal Mint Cake Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. Delphi Diesel Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Find. Mid Day Marvel Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find. Cheddar Cheeze Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Find. Cosmic Smoothie Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Find. Donny Burger Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Find. Garlic Patties Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find. Raspberry Parfait Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find. Singapore Sling Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $17.50$3854% off | $5/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Find. StarDawg x Northern Lights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Find. Raspberry Parfait Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Find. Atomic Papaya Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Peanut Butter Breath | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Find. Durban Nights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Find. Donny Burger Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Raspberry Parfait Whole Flower REEF Cannabis · Flower | eighth | $20$4556% off | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Curaleaf Aurora Tropica Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Curaleaf Silver Mirage Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Curaleaf Purple Chill Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Curaleaf Pepe L'Orange Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Curaleaf Orbit Cookies Pre-Roll Single | 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Curaleaf Isla Bloom Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Curaleaf Green Vice Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Curaleaf Frost Wraith Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Curaleaf Earthbound Lunacy Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Curaleaf Day One Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Curaleaf Collie Man Kush Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Curaleaf Cap Junky Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Curaleaf Botomless Mints Pre-Roll Single | 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Curaleaf Baba yaga Pre-Roll Single | 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Curaleaf Agent Z Pre-Roll Single | 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Curaleaf True OG Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Daybreak Delight Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Orange Z Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Curaleaf Dispensary Punta Gorda Punta Gorda · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Punta Gorda flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Punta Gorda price: $8.57 per gram (middle of $4.71–$49.50). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Punta Gorda publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Punta Gorda price data: cheapest weed in Punta Gorda, cheap ounces, Punta Gorda flower price index, Punta Gorda deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.