Cheapest concentrates in Sanford, FL
Cheapest right now: Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g at Curaleaf Dispensary Sanford — $20 ($20 per gram)
41 comparable concentrates listings at 1 Sanford dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $20$5564% off | $20/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Curaleaf Sugar Moon RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $30$5040% off | $30/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Curaleaf Passport Dro RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Curaleaf Watermelon Cakez Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Curaleaf Blue Lobster RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Curaleaf Cap Junky Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Curaleaf Raspberry Parfait Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Curaleaf Collie Man Kush RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Curaleaf Frosted Motorbreath Distillate Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Curaleaf Hybrid Blend Distillate Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Curaleaf Lemon Fresh Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Curaleaf Ocifer RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Curaleaf Local Motive Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Curaleaf Ocifer Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Grassroots Alani Skunk Live Rosin 1g Concentrates | gram | $36$6040% off | $36/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Grassroots Peanut Butter Muffin Live Rosin 1g Concentrates | gram | $36$6040% off | $36/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Grassroots Mimosa Kush Mints Live Rosin 1g Concentrates | gram | $36$6040% off | $36/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Grassroots Garlic Cookies Live Rosin Syringe 1g Concentrates | gram | $36$6040% off | $36/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Curaleaf Alani Skunk Shatter 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Curaleaf Peanut Butter Muffin Crumble 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Curaleaf Peanut Butter Muffin Shatter 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Curaleaf Peanut Butter Muffin Wax 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Curaleaf Purple Chill Crumble 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Curaleaf Local Motive Shatter 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Curaleaf Garlic Cookies Crumble 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Curaleaf Floral Frost Shatter 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Curaleaf Durban Nights Shatter 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Curaleaf White Hot Guava Shatter 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Curaleaf Apple Mochi Shatter 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Curaleaf Raspberry Parfait Wax 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Curaleaf Blue Breath Mints Wax 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Curaleaf Singapore Sling Crumble 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Curaleaf Blue Breath Mints Shatter 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Curaleaf Tarts Crumble 1g Concentrates | gram | $39$6540% off | $39/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Curaleaf Ocifer Syringe 0.5g Concentrates | 1/2 g | $21$3540% off | $42/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Curaleaf Frosted Motorbreath Distillate Syringe 0.5g Concentrates | 1/2 g | $21$3540% off | $42/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Curaleaf Hybrid Blend Distillate Syringe 0.5g Concentrates | 1/2 g | $21$3540% off | $42/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Select Facetz 12 Rosin 1g Concentrates | gram | $42$7040% off | $42/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Select Peanut Butter Breath Live Rosin 1g Concentrates | gram | $42$7040% off | $42/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Select Garlic Cookies Live Rosin 1g Concentrates | gram | $42$7040% off | $42/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Sanford concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Sanford price: $39 per gram (middle of $33–$42). That works out to about $136.50 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Sanford publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Sanford price data: cheapest weed in Sanford, cheap ounces, Sanford flower price index, Sanford deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.