Cheapest pre-rolls in Sanford, FL
Cheapest right now: Daybreak Delight Pre-Roll 1g at Curaleaf Dispensary Sanford — $9 ($9 per gram)
20 comparable pre-rolls listings at 1 Sanford dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Daybreak Delight Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Super Buff Cherry Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cosmic Smoothie Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Carmelita Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$3373% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sugar Rainbow Luxe 26 Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Banana Belt Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Breath Mints Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sub Zero Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Skunk Crush Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Blue Lobster Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Ocifer Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Orange Z Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Papaya Drip #3 Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pineapple Donut Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Raspberry Parfait Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Raspberry Turnover Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Hickory Hash | Joint | 1g Grassroots · Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | 0.35 g · 10-pack | $28$4030% off | $80/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Hybrid Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | 0.35 g · 10-pack | $28$4030% off | $80/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Indica Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | 0.35 g · 10-pack | $28$4030% off | $80/g | Curaleaf Dispensary Sanford Sanford · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Sanford pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Sanford price: $9 per gram (middle of $9–$80). That works out to about $31.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Sanford publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Sanford price data: cheapest weed in Sanford, cheap ounces, Sanford flower price index, Sanford deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.