Cheapest weed in Spring Hill, FL
849 Spring Hill menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Spring Hill
See all flower prices →Cheapest right now: White Apple Tartz | Ground | 7g at AYR Cannabis Dispensary Spring Hill — $20 ($2.86 per gram) · 269 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | White Apple Tartz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. White Hot Guava Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Delphi Diesel Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Animal Mint Cake Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Ocifer Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Later Days | Pave | Flower | 3.5G Later Days · Flower | 3.54 g | $15$2025% off | $4.24/g | AYR Cannabis Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Champagne Kush | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | White Apple Tartz | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Spring Hill
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Summer Melon 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 333 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Plus Wedding Kush Mints 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Plus Gush Mints 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence Nectar E85 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Nectar Dosilato 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Plus Mint Diesel 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Plus Purple Lemon Punch 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Spring Hill
See all edibles prices →Cheapest right now: Peach Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea at Curaleaf Dispensary Spring Hill — $11.25 ($11.25 per 100mg of THC) · 70 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Peach Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Watermelon Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mixed Berry Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Kudu RSO Hybrid Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blue Kudu RSO Indica Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Kudu RSO Sativa Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pomegranate Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.50$3055% off | $13.50/100mg THC | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Extra Berry Drip RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Spring Hill
See all concentrates prices →Cheapest right now: Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g at Curaleaf Dispensary Spring Hill — $20 ($20 per gram) · 117 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $20$5564% off | $20/g | Curaleaf Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lavender Soak | Solventless | RSO | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kingdom Chem | Solventless | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lava Cake | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $22.50$4044% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lime Dream | Solvent | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | London Pound Cake | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Melon Bomb: Crumble Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | NY Sour Diesel | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $22.50$4044% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary Spring Hill Spring Hill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Spring Hill
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Verano | Facetz | Joints | 0.7g at MÜV Cannabis Dispensary — $10.25 ($1.02 per gram) · 60 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano Guava Casquitos 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Strawberry Candy 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano Facade 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Verano Yuzu Sour 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV Wedding Kush Mints 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.50 | $3.55/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV GMO Jungle Cake 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Grape Junky 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Spring Hill · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Spring Hill flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Spring Hill →Discounted items across Spring Hill menus, newest first.
Best dispensaries in Spring Hill →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.