Cheapest weed in St Augustine Beach, FL
215 St Augustine Beach menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in St Augustine Beach
See all flower prices →Cheapest right now: Pave Shake at AYR Cannabis Dispensary St. Augustine — $20 ($2.86 per gram) · 73 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pave Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | White Apple Tartz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sherbert Sundae | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Red Velvet Runtz #1 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lavender Soak | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $15$2025% off | $4.24/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Later Days | Pave | Smalls | 7G Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lavender Soak Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tahoe OG | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in St Augustine Beach
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Blood Orange | Disposable | 1g at AYR Cannabis Dispensary St. Augustine — $25 ($25 per gram) · 83 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blood Orange | Disposable | 1g Later Days · Vape Pens | gram | $25$5050% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Purple Alien: Live Resin Vape Cartridge Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Banana Cream Jealousy: Live Resin Vape Cartridge Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sour Tsunami | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $25$4038% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lollipopz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Flora: Live Resin Vape Cartridge Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Jealous Cake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | ACDC | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $25$4038% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in St Augustine Beach
See all edibles prices →Cheapest right now: Big Pete's Treats | Chocolate Chip Cookies | 100mg | 10ct | 10mg/ea at AYR Cannabis Dispensary St. Augustine — $10 ($10 per 100mg of THC) · 3 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Big Pete's Treats | Chocolate Chip Cookies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Big Pete's Treats · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $10$2050% off | $10/100mg THC | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Camino | Midnight Blueberry Gummies | THC:CBN 5:1 | 100mg | 20ct | 5mg/ea Camino · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Camino | Sparkling Pear Gummies | THC:CBD 2:6 | 40mg | 20ct | 2mg/ea Camino · Edibles | each · 20-pack · 40mg THC | $15$2540% off | $37.50/100mg THC | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in St Augustine Beach
See all concentrates prices →Cheapest right now: Red Rock Runtz: Live Sugar at AYR Cannabis Dispensary St. Augustine — $20 ($20 per gram) · 46 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Rock Runtz: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cake Mintz | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Purple Alien OG | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Powdered Donuts: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sherb Cream Pie: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sin Mintz: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | NY Sour Diesel | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Ruby Slippers: RSO Syringe Concentrates | gram | $22.50$3536% off | $22.50/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in St Augustine Beach
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Banana Cream Jealousy: Pre-Roll Multi Pack at AYR Cannabis Dispensary St. Augustine — $22.50 ($6.43 per gram) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Banana Cream Jealousy: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hoover Runtz: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gym Bag: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Boston Runtz #5 | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cake Mintz | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lane Splitter | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Red Velvet Runtz #1 | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tropical Vortex | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary St. Augustine St Augustine Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
St Augustine Beach flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in St Augustine Beach →Discounted items across St Augustine Beach menus, newest first.
Best dispensaries in St Augustine Beach →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank edibles (3 items at 1 store) in St Augustine Beach — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.