Cheapest flower in St. Augustine, FL
Cheapest right now: Mint Premium Shake 3.5g - Frosted Donuts at Mint Cannabis - St Augustine — $8 ($2.29 per gram)
107 comparable flower listings at 2 St. Augustine dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mint Premium Shake 3.5g - Frosted Donuts Flower | eighth | $8$1547% off | $2.29/g | Mint Cannabis - St Augustine St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. Daybreak Delight Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Foreign Kush Mints Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. White Hot Guava Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Delphi Diesel Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Find. Orange Z Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Banana Papaya Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. Ocifer Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Find. Animal Mint Cake Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find. Singapore Sling Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Find. Tarts Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Find. Skunk Crush Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Find. Scotch & Starfruit Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find. Raspberry Parfait Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find. Purple Soda Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Find. Pomme Jelly Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Find. Peanut Butter Breath Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Find. Novarine Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Find. Hickory Hash Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Find. Donny Burger Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Find. Daybreak Delight Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Find. Cosmic Smoothie Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Find. Collie Man Kush Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Find. Cheddar Cheeze Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Find. Carmelita Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Find. Banana Papaya Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Find. Baba Yaga Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Find. Singapore Sling Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $17.50$3854% off | $5/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Find. Baba Yaga Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $17.50$3854% off | $5/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cosmic Smoothie Small Buds REEF Cannabis · Flower | quarter | $35$6042% off | $5/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Find. Durban Nights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Donny Burger | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Find. Cosmic Smoothie Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Find. Atomic Papaya Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Peanut Butter Breath | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Find. StarDawg x Northern Lights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Find. Raspberry Parfait Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Curaleaf Purple Chill Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Curaleaf Day One Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Curaleaf Dulce Fresa Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Cannabis Dispensary St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How St. Augustine flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical St. Augustine price: $6 per gram (middle of $4.71–$15). That works out to about $21 an eighth.
- 100% of priced flower listings in St. Augustine publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More St. Augustine price data: cheapest weed in St. Augustine, cheap ounces, St. Augustine flower price index, St. Augustine deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.