Cheapest pre-rolls in St. Augustine, FL
Cheapest right now: Mint Cannabis 1.0g Prerolls - Mellow Fellow at Mint Cannabis - St Augustine — $7.50 ($7.50 per gram)
8 comparable pre-rolls listings at 1 St. Augustine dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mint Cannabis 1.0g Prerolls - Mellow Fellow Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Mint Cannabis - St Augustine St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mint Cannabis 0.5g/3pk Prerolls - GV Triangle Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $11.25$1525% off | $7.50/g | Mint Cannabis - St Augustine St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Solution | Minis | 0.5g | 3pk Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $11.25$1525% off | $7.50/g | Mint Cannabis - St Augustine St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - Devil Driver Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - St Augustine St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mint Premium 1.0g Prerolls - GV Triangle Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - St Augustine St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Bscotti Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - St Augustine St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Purple Pop Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - St Augustine St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Cadillac Rainbow Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - St Augustine St. Augustine · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How St. Augustine pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical St. Augustine price: $9.63 per gram (middle of $7.50–$9.75). That works out to about $33.71 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in St. Augustine publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More St. Augustine price data: cheapest weed in St. Augustine, cheap ounces, St. Augustine flower price index, St. Augustine deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.