Cheapest pre-rolls in Stuart, FL
Cheapest right now: Verano Glaciers 0.7g [1-Pack] at MÜV Cannabis Dispensary — $10.25 ($1.02 per gram)
63 comparable pre-rolls listings at 3 Stuart dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Verano Glaciers 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Pineapple Upside Down Cake Pre-Roll Pack 3.5g (5 pk) MÜV Cannabis Infused Products · Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $8.25 | $1.65/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MUV 5 Pack Pre Roll - 3.5g - Wino #9 MÜV Cannabis Infused Products · Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.50 | $3.55/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MUV 5 Pack Pre Roll - 3.5g - Gorilla Glue #4 MÜV Cannabis Infused Products · Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV Casey Jones 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Fruit Pops 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Ghost Vapor OG 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | MÜV GG #4 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | MÜV GMO S1 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | MÜV Grape Junky 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | MÜV Minty Blizzard 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Verano Yuzu Sour 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $45.75 | $4.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Verano Glaciers 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $45.75 | $4.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Verano Blueberry Muffins 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $45.75 | $4.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Gym Bag: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Stuart Stuart · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Mint Cannabis 1.0g Prerolls - Mellow Fellow Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Mint Cannabis - Stuart Stuart · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Rocket Juice | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Stuart Stuart · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cake Mintz | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Stuart Stuart · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Zesty Parm | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Stuart Stuart · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | White Apple Tartz | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Stuart Stuart · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Lane Splitter | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Stuart Stuart · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Red Velvet Runtz #1 | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Stuart Stuart · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Prosecco Runtz | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Stuart Stuart · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Tropical Vortex | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Stuart Stuart · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Boston Runtz #5 | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Stuart Stuart · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | MÜV Orange Pound Cake 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | MÜV GMO S1 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | (the) Essence Melonade #8 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | MÜV Gelato 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | MÜV Fruit Pops 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | (the) Essence Nutcrackerz 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Sweet Supply Trop Teeth #8 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sweet Supply Strawberry Guava 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | (the) Essence Wino #9 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | MÜV Glitter Bomb 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Sweet Supply Trop Teeth #2 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $8.25 | $8.25/piece | MÜV Cannabis Dispensary Stuart · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - Devil Driver Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - Stuart Stuart · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - Ricky Bobby Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - Stuart Stuart · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - GV Triangle Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - Stuart Stuart · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Stuart pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Stuart price: $8 per gram (middle of $3.58–$101.50). That works out to about $28 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Stuart publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Stuart price data: cheapest weed in Stuart, cheap ounces, Stuart flower price index, Stuart deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.