Cheapest weed in Tamarac, FL
329 Tamarac menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Tamarac
See all flower prices →Cheapest right now: Find. Alani Skunk Trim & Shake 7g at Curaleaf Dispensary Tamarac — $25 ($3.57 per gram) · 95 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Find. Alani Skunk Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. Orange Z Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Baba Yaga Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Cheddar Cheeze Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Donny Burger Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Find. Peanut Butter Breath Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Atomic Papaya Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. Durban Nights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Tamarac
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Select Fresh Purple Punch Cartridge 0.3g at Curaleaf Dispensary Tamarac — $11.70 ($11.70 per cartridge) · 123 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Select Fresh Purple Punch Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Select Fresh Sherbert Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Select Fresh Berry Gelato Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Select Fresh Clementine Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Select Fresh Grape Ape Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Select Fresh Strawberry Cough Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Select Fresh Forbidden Fruit Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Select | Blueberry Cookies | Essentials Cartridge | .3g Select · Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Tamarac
See all edibles prices →Cheapest right now: Blue Kudu RSO Indica Milk Chocolate 200mg at Curaleaf Dispensary Tamarac — $22.50 ($11.25 per 100mg of THC) · 38 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Kudu RSO Indica Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Kudu RSO Hybrid Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Kudu RSO Sativa Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Select X-Bites Orange High Dose Bites 50mg ea | 4-Pack Edibles | each · 4-pack · 50mg THC | $22.50$5055% off | $45/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Select X-Bites Strawberry High Dose Bites 50mg ea | 4-Pack Edibles | each · 4-pack · 50mg THC | $22.50$5055% off | $45/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Select X-Bites Mixed Fruit High Dose Bites 50mg ea | 4-Pack Edibles | each · 4-pack · 50mg THC | $22.50$5055% off | $45/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | JAMS Mango Ratioed Fruit Chew 10mg ea | 10-Pack Edibles | each · 10-pack · 10mg THC | $11.25$2555% off | $112.50/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | JAMS Watermelon Fruit Chew [10mg] 10-Pack Edibles | each · 10-pack · 10mg THC | $11.25$2555% off | $112.50/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Tamarac
See all concentrates prices →Cheapest right now: Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g at Curaleaf Dispensary Tamarac — $20 ($20 per gram) · 51 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $20$5564% off | $20/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Curaleaf Sugar Moon RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $30$5040% off | $30/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Curaleaf Mimosa Kush Mints Distillate Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Curaleaf Nuclear Muffins Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Curaleaf Garlic Cookies Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Curaleaf Hybrid Blend Distillate Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Curaleaf Ocifer RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Curaleaf Raspberry Parfait Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Tamarac
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Donny Burger | Joints | 1g at Curaleaf Dispensary Tamarac — $6 ($6 per gram) · 22 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Donny Burger | Joints | 1g Curaleaf · Pre-rolls | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Banana Belt Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Raspberry Parfait Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Papaya Drip #3 Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Carmelita Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$3373% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cosmic Smoothie Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Raspberry Turnover Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Banana Papaya Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Tamarac flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Tamarac →Discounted items across Tamarac menus, newest first.
Best dispensaries in Tamarac →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.