Cheapest flower in Tamarac, FL
Cheapest right now: Find. Alani Skunk Trim & Shake 7g at Curaleaf Dispensary Tamarac — $25 ($3.57 per gram)
95 comparable flower listings at 1 Tamarac dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Find. Alani Skunk Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. Orange Z Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Baba Yaga Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Cheddar Cheeze Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Donny Burger Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Find. Peanut Butter Breath Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Atomic Papaya Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. Durban Nights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Find. Donny Burger Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find. Raspberry Parfait Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Curaleaf Orbit Cookies Pre-Roll Single | 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Curaleaf Pepe L'Orange Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Curaleaf Frost Wraith Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Curaleaf Agent Z Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Curaleaf Aurora Tropica Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Curaleaf Silver Mirage Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Curaleaf Collie Man Kush Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Curaleaf Cap Junky Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Curaleaf Bubba Mints Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Inzane in the Membrane Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Orange Z Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Blue Lobster Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Banana Belt Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Facetz #12 | Smalls | 7g Grassroots · Flower | quarter | $50$6523% off | $7.14/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Grassroots Cheddar Cheeze Smalls 7g Flower | quarter | $50$6523% off | $7.14/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Frozen Jokerz #5 Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $27$4033% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Sub Zero Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $27$4033% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Sugar Rainbow Luxe 22 Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $27$4033% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sugar Rainbow Luxe 26 Small Buds REEF Cannabis · Flower | eighth | $27$4033% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Reef SubZero Warheadz Smalls 3.5g Flower | eighth | $27$4033% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Animal Mint Cake | Smalls | 3.5g Grassroots · Flower | eighth | $28$5044% off | $8/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Grassroots Cheddar Cheeze Smalls 3.5g Flower | eighth | $28$5044% off | $8/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Grassroots Mad Rabbid #5 Smalls 3.5g Flower | eighth | $28$5044% off | $8/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Grassroots Wild Garlic Smalls 3.5g Flower | eighth | $28$5044% off | $8/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Blue Lobster Whole Flower REEF Cannabis · Flower | eighth | $29$4536% off | $8.29/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Banana Belt Whole Flower REEF Cannabis · Flower | eighth | $29$4536% off | $8.29/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Miss Grass Pillow Mints x Collie Man Kush Pre-Roll 1g Flower | gram | $8.40$1440% off | $8.40/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Miss Grass Cosmic Smoothie x Singapore Sling Pre-Roll 1g Flower | gram | $8.40$1440% off | $8.40/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Reef Frozen Jokerz #3 Pre-Roll 1g Flower | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Reef Sugar Rainbow Luxe #22 Pre-Roll 1g Flower | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Tamarac Tamarac · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Tamarac flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Tamarac price: $9.43 per gram (middle of $5.74–$49.50). That works out to about $33 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Tamarac publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Tamarac price data: cheapest weed in Tamarac, cheap ounces, Tamarac flower price index, Tamarac deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.