| 1 | High Supply | Pre-Roll Pack | Flan | Indica | [2.5g total] 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.10$27.6320% off | $6.31/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Rooted | Dark Starz | PR | 1g | gram | $7.20$920% off | $7.20/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | High Supply | Pre-Roll Pack | Curacao | [7g total] 14pk | Sativa Pre-rolls | quarter · 14-pack | $52$6520% off | $7.43/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | High Supply | Pre-Roll Pack | Sour Pink Grapefruit | [7g total] 14pk | Sativa Pre-rolls | quarter · 14-pack | $52$6520% off | $7.43/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | High Supply | Pre-Roll Pack | London Pound Mints | [7g total] 14pk | Indica Pre-rolls | quarter · 14-pack | $52$6520% off | $7.43/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Humboldt Fog | Minis | 0.5g each | 14pk | quarter · 14-pack | $52$6520% off | $7.43/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | The Bling | Minis | 0.5g each | 14pk | quarter · 14-pack | $52$6520% off | $7.43/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Riff Tree | Minis | 0.5g each | 14pk | quarter · 14-pack | $52$6520% off | $7.43/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | TILT | Pre-Roll | Skywalker Surge | [1g] | Sativa Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | TILT | Pre-Roll | Superboof | [1g] | Hybrid Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | TILT | Pre-Roll | Sherbet Creamsicle | Indica | [1g] Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | TILT | Pre-Roll | Rainbow Inferno | Hybrid | [1g] Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | TILT | Pre-Roll | Mint Kush | [1g] | Indica Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | TILT | Pre-Roll | Larry Bird | [1g] | Sativa Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | TILT | Pre-Roll | Godfather OG | [1g] | Indica Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | TILT | Pre-Roll | GMO | Indica | [1g] Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | TILT | Pre-Roll | Dream Catcher | [1g] | Sativa Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | TILT | Pre-Roll | Sundae Driver | Hybrid | [1g] Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | TILT | Pre-Roll | Strawberry Dream | [1g] | Sativa Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Star Killer | Minis | 0.5g | 10pk | 5 g · 10-pack | $42$52.5020% off | $8.40/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Blaze | Pre-Roll Pack | Dutch Dragon | [3.5g total] 5pk | Sativa Pre-rolls | eighth · 5-pack | $30$37.5020% off | $8.57/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Blaze | Pre-Roll Pack | Space Rhino | [3.5g total] 5pk | Indica Pre-rolls | eighth · 5-pack | $30$37.5020% off | $8.57/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Morning Dew | Minis | 0.5g each | 5pk | 2.5 g · 5-pack | $22.10$27.6320% off | $8.84/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | High Supply | Pre-Roll Pack | Slow Disco | [2.5g total] 5pk | Indica Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $22.10$27.6320% off | $8.84/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Rollins | Minis | 0.5g each | 5pk | 2.5 g · 5-pack | $22.10$27.6320% off | $8.84/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | High Supply | Pre-Roll Pack | Lemon Sportif | [2.5g total] 5pk | Sativa Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $22.10$27.6320% off | $8.84/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | The Bling | Minis | 0.5g each | 5pk | 2.5 g · 5-pack | $22.10$27.6320% off | $8.84/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | High Supply | Pre-Roll | First Class Runtz | [1g] | Sativa Pre-rolls | gram | $9.76$12.2020% off | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | High Supply | Pre-Roll | Ice Cream Cake | [1g] | Indica Pre-rolls | gram | $9.76$12.2020% off | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | High Supply | Pre-Roll | Lemon Sportif | [1g] | Sativa Pre-rolls | gram | $9.76$12.2020% off | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | High Supply | Pre-Roll | Pineapple Punch | [1g] | Sativa Pre-rolls | gram | $9.76$12.2020% off | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | High Supply | Pre-Roll | Canal Street Runtz | [1g] | Hybrid Pre-rolls | gram | $9.76$12.2020% off | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Peanut Butter Cherry Pie | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9.76$12.2020% off | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Redneck Zaza | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9.76$12.2020% off | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Blaze | Pre-Roll | Space Rhino | Indica | [1g] Pre-rolls | gram | $9.76$12.2020% off | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Blaze | Pre-Roll | GSC x Chemdawg | [1g] | Indica Pre-rolls | gram | $9.76$12.2020% off | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Blaze | Pre-Roll | GMO x Legend OG | Indica | [1g] Pre-rolls | gram | $9.76$12.2020% off | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Rooted | Ozark Hash | PR | 1g | gram | $9.80$12.2520% off | $9.80/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Rooted | Pre-Roll | Pave | Indica | [1g] Pre-rolls | gram | $9.80$12.2520% off | $9.80/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Rooted | Pre-Roll | Lord Licorice | Sativa | [1g] Pre-rolls | gram | $9.80$12.2520% off | $9.80/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |