Cheapest flower in Joliet, IL
Cheapest right now: Graffiti Nebula Burst Shake 28g at Bisa Lina - Joliet — $120 ($4.29 per gram)
352 comparable flower listings at 1 Joliet dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Illinois city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Graffiti Nebula Burst Shake 28g Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Graffiti Heir Heads Shake 28g Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blaze Bursts - Hella Honeydew Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blaze Bursts - Peach Ringz Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blaze Bursts - Strawberry Banana Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blaze El Chivo Agrio Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blaze Northern Lights x Chemdawg Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blaze Pineapple Fruz Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blaze OG Kush x Durban Poison Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Fyre Lyte Strawberry Emberz Infused Infused Pre-Roll Pack 8 Pack | 2.4g Flower | 3/10 g · 8-pack | $45 | $4.50/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Find Astro GMO Shake 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Find Garlic Cookies Shake 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Find Collie Man Kush Shake 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find Midnight Howl Shake 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find Animal Mint Cake Shake 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Graffiti Blueberry Popcorn 28g Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Graffiti Bodega Berriez Shake 14g Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Graffiti Jokerz Candy Shake 14g Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Graffiti Hybrid Mixed Buds Popcorn 14g Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Graffiti Shadow Baker Shake 14g Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Graffiti Sativa Mixed Buds Popcorn 14g Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Graffiti Cherry Cheeks Popcorn 14g Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Simply Herb | Kush and Cream | Popcorn 14G Simply Herb · Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Daze Off Transposition Popcorn 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | &Shine Electric Kush Mixed Buds 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Daze Off Open Harmony Popcorn 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Good Green White Durban Mixed Buds 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Daze Off The Light Fantastic Popcorn 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Daze Off Reality Stone Popcorn 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Good Green Jack Herer Mixed Buds 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Galaxy Labs Blue Zushi Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Find Gas Lit Popcorn 28g Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Find Durban Nights Popcorn 28g Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Find Garlic Cookies Shake 7g Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Find Thai Express Shake 7g Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Find Animal Mint Cake Shake 7g Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Rose Gold Runtz Mixed Buds 14g Good Green · Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Good Green Grinch Mints Mixed Buds 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Good Green Lavender Gelato Mixed Buds 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Good Green Black Maple #22 Mixed Buds 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina - Joliet Joliet · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Joliet flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Joliet price: $12 per gram (middle of $7.14–$18.60). That works out to about $42 an eighth.
- 88% of priced flower listings in Joliet publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Joliet price data: cheapest weed in Joliet, cheap ounces, Joliet flower price index, Joliet deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.