| 1 | White Widow | Strain Collection | Cart | 0.5g | 2 g | $41.77 | $20.89/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Red Headed Stranger | Strain Collection | Cart | 0.5g | 2 g | $41.77 | $20.89/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mandarin Orange | Flavor Line | Cart | 0.5g | 2 g | $41.77 | $20.89/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Berry Haze | Flavor Line | Cart | 0.5g | 2 g | $41.77 | $20.89/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | White Widow | Strain Collection | Cart | 1.0g | 2 g | $76.59 | $38.30/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cheetah | Garlic Reserve | Black | Live Resin Disposable Vape | (1000mg) | Hybrid Vape Pens | 2 g | $78.40$11230% off | $39.20/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Cheese | Disposable | 2g | 2 g | $104.44 | $52.22/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tropicana Cookies | Disposable | 2g | 2 g | $104.44 | $52.22/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GSC | Disposable | 2g | 2 g | $104.44 | $52.22/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Garlic Reserve | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $107.10$15330% off | $53.55/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Kush Cake | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $107.10$15330% off | $53.55/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Alpine Strawberry | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $118.36 | $59.18/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Fernway | Mandarin Orange | Disposable Vape | (2000mg) | Sativa Vape Pens | 2 g | $118.36 | $59.18/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | White Widow | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $118.36 | $59.18/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $118.36 | $59.18/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Blueberry Cake | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $118.36 | $59.18/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Stonefruit | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $118.36 | $59.18/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $118.36 | $59.18/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Elderflower | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $118.36 | $59.18/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | D.A.V.E. | Rose' Bubbly | Cartridge | Sativa | [1000mg] Vape Pens | gram | $61.27 | $61.27/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Pineapple Funk | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $122.54 | $61.27/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $122.54 | $61.27/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Batch | 2g Signature AIO - Skywalker 600 | 2 g | $125 | $62.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Batch | Durban Poison | AIO | Disposable Vape | Sativa | (2000mg) Vape Pens | 2 g | $125.33 | $62.66/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Gas #71 | Live Resin Disposable | 1g Vape Pens | gram | $73.10$97.4725% off | $73.10/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Lavender Dream | Flavor Line | Cart | 1.0g | gram | $76.59 | $76.59/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Red Headed Stranger | Strain Collection | Cart | 1.0g | gram | $76.59 | $76.59/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Elderflower | Flavor Line | Cart | 1.0g | gram | $76.59 | $76.59/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Alpine Strawberry | Flavor Line | Cart | 1.0g | gram | $76.59 | $76.59/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mandarin Orange | Flavor Line | Cart | 1.0g | gram | $76.59 | $76.59/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | D.A.V.E. | Cereal Milk | Cartridge | Sativa | [500mg] Vape Pens | 1/2 g | $38.99 | $77.98/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | GSC | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $38.99 | $77.98/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | High Supply | Platinum OG | Cartridge | Indica | (500mg) Vape Pens | 1/2 g | $38.99 | $77.98/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | High Supply | Super Lemon Haze | Cartridge | (500mg) | Sativa Vape Pens | 1/2 g | $38.99 | $77.98/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | High Supply | Super Sour Diesel | Cartridge | (500mg) | Sativa Vape Pens | 1/2 g | $38.99 | $77.98/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | D.A.V.E. | Twisted Lime | Cartridge | Hybrid | [500mg] Vape Pens | 1/2 g | $38.99 | $77.98/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | D.A.V.E. | Sweet Splash | Cartridge | Indica | [500mg] Vape Pens | 1/2 g | $38.99 | $77.98/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | D.A.V.E. | Rose' Bubbly | Cartridge | Sativa | [500mg] Vape Pens | 1/2 g | $38.99 | $77.98/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | D.A.V.E. | Moon Drop | Cartridge | Indica | [500mg] Vape Pens | 1/2 g | $38.99 | $77.98/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | D.A.V.E. | Honey Crisp | Cartridge | Hybrid | [500mg] Vape Pens | 1/2 g | $38.99 | $77.98/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |