| 1 | Galaxy Labs | Permanent Marker | Flower | Hybrid | [28g] Flower | ounce | $156.55$223.6530% off | $5.59/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Galaxy Labs | Guava Bars | Flower | Sativa | [28g] Flower | ounce | $156.55$223.6530% off | $5.59/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Daze Off | Cheat Code | Popcorn | Hybrid | [28g] Flower | ounce | $167.74$223.6525% off | $5.99/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Daze Off | Reefer Gladness | Popcorn | Hybrid | [28g] Flower | ounce | $167.74$223.6525% off | $5.99/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Daze Off | Transposition | Popcorn | Hybrid | [28g] Flower | ounce | $167.74$223.6525% off | $5.99/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | High Supply | Pineapple Punch | Popcorn | Sativa | [28g] Flower | ounce | $173.95$248.5030% off | $6.21/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Alien DNA - Galaxy Labs | half ounce | $95.67$136.6730% off | $6.83/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Galaxy Labs | Deep Fried Bananas | Flower | Indica | [14g] Flower | half ounce | $95.67$136.6730% off | $6.83/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Grassroots | Zesty Garlic Cookies | Flower | Indica | [14g] Flower | half ounce | $104.99$161.5235% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bedford Grow | Sugar Shack | Flower | Indica | [28g] Flower | ounce | $211.23 | $7.54/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Bedford Grow | Pink Drink | Flower | Sativa | [28g] Flower | ounce | $211.23 | $7.54/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | 3D | Smalls | 7g | quarter | $55.25$8535% off | $7.89/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | High Supply | First Class Runtz | Popcorn | Sativa | [7g] Flower | quarter | $56.53$80.7630% off | $8.08/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pineapple Express Popcorn 7g | quarter | $56.53$80.7630% off | $8.08/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lula's | Sherb Cream Cake x Runtz | Popcorn | Hybrid | [14g] Flower | half ounce | $119.28 | $8.52/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Daze Off | Process S | Popcorn | Indica | [7g] Flower | quarter | $60.57$80.7625% off | $8.65/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Daze Off | This Just In | Popcorn | Hybrid | [7g] Flower | quarter | $60.57$80.7625% off | $8.65/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Daze Off | Hidden Message | Popcorn | Sativa | [7g] Flower | quarter | $60.57$80.7625% off | $8.65/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Zesty Garlic Cookies Whole Flower - Dark Heart Collection | quarter | $60.57$93.1935% off | $8.65/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Transposition Flower (Smalls Blend) [7g] | quarter | $60.57$80.7625% off | $8.65/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Melon Water Flower (Smalls Blend) [7g] | quarter | $60.57$80.7625% off | $8.65/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Galaxy Labs | Deep Fried Bananas | Flower | Indica | [7g] Flower | quarter | $60.88$86.9730% off | $8.70/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Alien DNA - 7g Flower | quarter | $60.88$86.9730% off | $8.70/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Brioche French Toast - Galaxy Labs Flower | quarter | $60.88$86.9730% off | $8.70/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Galaxy Labs | Permanent Marker | Flower | Hybrid | [7g] Flower | quarter | $60.88$86.9730% off | $8.70/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Rooted | Sherbet Honey | Flower | Hybrid | [28g] Flower | ounce | $248.50 | $8.88/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Rooted | Dark Starz | Flower | Indica | [28g] Flower | ounce | $248.50 | $8.88/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Rooted | Gelato Ice Cream | Flower | Hybrid | [28g] Flower | ounce | $248.50 | $8.88/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Rooted | Grimreefah | Flower | Hybrid | [28g] Flower | ounce | $248.50 | $8.88/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Rooted | Ozark Hash | Flower | Indica | [28g] Flower | ounce | $248.50 | $8.88/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Rooted | First Lady | Flower | Indica | [14g] Flower | half ounce | $130.46 | $9.32/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Rooted | Ozark Hash | 14g | half ounce | $130.46 | $9.32/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Rooted | Grimreefah | 14g | half ounce | $130.46 | $9.32/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Rooted | Gelato Ice Cream | Flower | Hybrid | [14g] Flower | half ounce | $130.46 | $9.32/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Rooted | Dark Starz | 14g | half ounce | $130.46 | $9.32/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Rooted | Sherbet Honey | Flower | Hybrid | [14g] Flower | half ounce | $130.46 | $9.32/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Under the Lights | White Runtz | Popcorn | Indica | (28g) Flower | ounce | $264.57 | $9.45/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Bedford Grow | Pink Drink | Flower | Sativa | [14g] Flower | half ounce | $136.67 | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Bedford Grow | Guava Barz | Flower | Hybrid | [14g] Flower | half ounce | $136.67 | $9.76/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | UpNorth | Durban Poison | Flower | Sativa | [7g] Flower | quarter | $69.89$93.1925% off | $9.98/g | Terrace Cannabis Dispensary - Milan Milan · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |