Cheapest infused pre-rolls in Olive Branch, IL
Cheapest right now: Miss Daisy Iced Swift Lifts [2.5g] at Mystic Greenz — $25 ($10 per gram)
16 comparable infused pre-rolls listings at 1 Olive Branch dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Illinois city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Miss Daisy Iced Swift Lifts [2.5g] Verano · Infused Pre-rolls | each | $25 | $10/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Jeeter Infused Baby 5pk Pre rolls 2.5g Acapulco Gold Sativa Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $34 | $13.60/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Friyay | Watermelon | Infused Joint | 1g Good News · Infused Pre-rolls | each | $14 | $14/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | High Supply First Class Runtz 1.0g Infused Pre Roll Sativa Infused Pre-rolls | each | $14 | $14/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sour Grapes Dynamite Stix [1g] Verano · Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jet Fuel – Rellos – Infused Blunt – 1.5g 93 Boyz · Infused Pre-rolls | each | $24 | $16/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Jeeter Infused XL 2G Preroll Blueberry Kush Indica Infused Pre-rolls | each | $32 | $16/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Jeeter Infused XL 2G Preroll Maui Wowie Sativa Infused Pre-rolls | each | $32 | $16/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Jeeter Infused 1G Preroll Pink Lemon Hybrid Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Jeeter Infused 1G Preroll Berry White Indica Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Jeeter Infused 1G Preroll Blueberry Kush Hybrid Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Jeeter Infused 1G Preroll KIWI KUSH Indica Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Jeeter Infused 1G Preroll Strawberry Sour Diesel Sativa Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Jeeter Infused 1G Preroll Maui Wowie Sativa Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Jeeter Infused Baby 0.5G 5pk Pre rolls Gelato Hybrid Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $34 | $68/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Jeeter Infused Baby 0.5G 5pk Pre rolls Strawberry Sour Diesel Sativa Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $34 | $68/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Olive Branch infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Olive Branch price: $17 per gram (middle of $13.80–$43). That works out to about $59.50 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Olive Branch publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Olive Branch price data: cheapest weed in Olive Branch, cheap ounces, Olive Branch flower price index, Olive Branch deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.