Cheapest pre-rolls in Olive Branch, IL
Cheapest right now: WGP SAMPLE Aeriz Jenny Kush Nug-Rolls at Mystic Greenz — $1 ($1 per piece)
43 comparable pre-rolls listings at 1 Olive Branch dispensaries · ranked per piece · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Illinois city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WGP SAMPLE Aeriz Jenny Kush Nug-Rolls Pre-rolls | each | $1 | $1/piece | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Simply Herb Mandarin Z Pre Rolls 10pk 5g Sativa Pre-rolls | each · 10-pack | $30 | $6/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Simply Herb Lemon Voltage Pre Rolls 10pk 5g Sativa Pre-rolls | each · 10-pack | $30 | $6/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Simply Herb Georgia Pie Pre Rolls 10 Pk 5g Hybrid Pre-rolls | each · 10-pack | $30 | $6/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Short Lifts Georgia Pie x Gastro Pop 3.5g 10pk Pre Rolls Indica Pre-rolls | each · 10-pack | $25 | $7.14/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | High Supply Dew Too 7.0g Joint Multi Pack Hybrid Pre-rolls | each | $50 | $7.14/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sativa | 1g Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | nuEra Gelly Roll Flower 3.5g Indica Pre-rolls | each | $30 | $8.57/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | (the) Essence Js Heirloom 2.5g 5pk Pre Rolls Hybrid Pre-rolls | each · 5-pack | $22 | $8.80/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Ozone | Hashburger | Pre Roll | 1G Ozone · Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | High Supply Ice Cream Cake 1g Pre Rolled Joint Indica Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | High Supply Bob Hope 1.0g Pre Roll Sativa Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ozone Jupiter 1g Pre Roll Indica Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cereal Milk | Joints | 1g Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blaze Craft | Platinum Garlic Mintz | Joint | 1g Blaze Craft Cannabis · Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Miami Yeyo | Joints | 1g Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Simply Herb Blueberry Sugar 1g Pre Roll Indica Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Rose Gold Runtz | Joint | 1g High Supply · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sativa Pre Roll 1g High Supply · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Simply Herb | Blockberry | Pre Roll 1G Simply Herb · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Simply Herb Blue Dream 1g Pre Roll Sativa Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Swift Lifts Long Lifts 1g Fresh Powder Sativa Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | BFF's Silk Surprise 5pk Pre roll 2.5g Hybrid Pre-rolls | each · 5-pack | $32 | $12.80/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | BFF's Golden Drip 2.5g 5pk Pre roll Hybrid Pre-rolls | each · 5-pack | $32 | $12.80/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Daze Off Pot Rockets Imagine This 2.5g 5pk Sativa Pre-rolls | each · 5-pack | $32 | $12.80/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Triple Stack | Joint | 1g Grassroots · Pre-rolls | each | $13 | $13/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | BFF's Blush Bloom 2.5g 5pk Pre roll Sativa Pre-rolls | each · 5-pack | $34 | $13.60/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Best Buds Pre-Roll Twin Pack | Happiest Hour | Hybrid Flower by Edie Parker · Pre-rolls | each | $14 | $14/piece | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | ROCKET 88 LA Octane 1g Pre Roll Hybrid Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | ROCKET 88 Mendo Punch 1g Pre Roll Indica Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lula's | Cherry Sour | Pre Roll | 1G Lula's · Pre-rolls | each | $17 | $17/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | All Times Minis Pre-rolls | each | $18 | $18/piece | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Royal Gorilla | Joints | 0.7g | 5pk Pre-rolls | each · 5-pack | $34 | $48.57/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Flora Cereal Milk Pre Rolls 0.5g 7pk Hybrid Pre-rolls | each · 7-pack | $32 | $64/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Lemon Cherry Gelato #16 | Joints | 0.5g | 7pk Pre-rolls | each · 7-pack | $32 | $64/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Daze Off Concierge 0.5g 7pk Nug Rolls Indica Pre-rolls | each · 7-pack | $32 | $64/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Murder Mittens | Minis | 0.5g | 7pk Pre-rolls | each · 7-pack | $32 | $64/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Hidden Message Pre Roll Pack (Daily Smokes) [7 x .5g] Daze Off · Pre-rolls | each | $32 | $64/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Permanent Chimera | Minis | 0.5g | 7pk Pre-rolls | each · 7-pack | $32 | $64/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | The Light Fantastic Pre Roll Pack (Daily Smokes) [7 x .5g] Daze Off · Pre-rolls | each | $32 | $64/g | Mystic Greenz Olive Branch · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Olive Branch pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Olive Branch price: $10 per gram (middle of $7.14–$64).
- 100% of priced pre-rolls listings in Olive Branch publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Olive Branch price data: cheapest weed in Olive Branch, cheap ounces, Olive Branch flower price index, Olive Branch deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.