| 1 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Bluenana 28g Ground Flower | ounce | $120.50 | $4.30/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Shadow Biscuit 28g Ground Flower | ounce | $120.50 | $4.30/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Bluenana 28g Ground Flower | ounce | $120.50 | $4.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Shadow Biscuit 28g Ground Flower | ounce | $120.50 | $4.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Vlad the Inhaler 14g ground Flower | half ounce | $65.50 | $4.68/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Coffee Creamer 14g Ground Flower | half ounce | $65.50 | $4.68/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Shadow Biscuit 14g Ground Flower | half ounce | $65.50 | $4.68/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Coffee Creamer 14g Ground Flower | half ounce | $65.50 | $4.68/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Shadow Biscuit 14g Ground Flower | half ounce | $65.50 | $4.68/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Vlad the Inhaler 14g ground Flower | half ounce | $65.50 | $4.68/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Honey Bun 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Cherry Cheeks 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Bogeyman 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Honey Bun 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Bogeyman 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Nature's Grace and Wellness Graffiti GMO Z 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Nature's Grace and Wellness Graffiti Cherry Cheeks 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Nature's Grace and Wellness Graffiti GMO Z 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Good Green Rose Gold Runtz 28g Flower Flower | ounce | $150.50 | $5.38/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Good Green Rose Gold Runtz 28g Flower Flower | ounce | $150.50 | $5.38/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Good Green Grinch Mints 28g Flower Flower | ounce | $150.50 | $5.38/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Midweek Friday Jungle Pie 28g Ground Flower | ounce | $150.50 | $5.38/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Good Green Grinch Mints 28g Flower Flower | ounce | $150.50 | $5.38/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Midweek Friday Jungle Pie 28g Ground Flower | ounce | $150.50 | $5.38/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Tales & Travels Closet Gremlin 14g Ground Flower | half ounce | $80.50 | $5.75/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Tales & Travels Closet Gremlin 14g Ground Flower | half ounce | $80.50 | $5.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Midweek Friday Carbon Fiber 14g Ground Flower | half ounce | $80.50 | $5.75/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Midweek Friday Project 903 14g Ground Flower | half ounce | $80.50 | $5.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Midweek Friday Project 903 14g Ground Flower | half ounce | $80.50 | $5.75/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Midweek Friday Carbon Fiber 14g Ground Flower | half ounce | $80.50 | $5.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Midweek Friday Space Creme 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Midweek Friday Royal Gorilla 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Midweek Friday Space Creme 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Jungle Pie Shake | 7g Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Midweek Friday Cherry Icee 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Jungle Pie Shake | 7g Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Midweek Friday Cherry Icee 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Midweek Friday Royal Gorilla 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Bedford Grow Mayday 28g Flower Flower | ounce | $170.50 | $6.09/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Nature's Grace and Wellness Signature Supreme Diesel 28g Smalls Flower | ounce | $170.50 | $6.09/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |