| 1 | Berry Gelato | 0.3g Nectar Pen | Indica | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cantaloupe Haze | 0.3g Nectar Pen | Sativa | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Berry Gelato | 0.3g Nectar Pen | Indica | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cantaloupe Haze | 0.3g Nectar Pen | Sativa | 3/10 g | $28.50 | $2.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine 2g Disposable - Apple Fritter | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | &Shine | Skywalker | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine | Wedding Cake | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | &Shine 2g Disposable - Apple Fritter | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | &Shine 2g Disposable - Ghost Train Haze | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | &Shine 2g Disposable - Ghost Train Haze | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | &Shine | Wedding Cake | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | &Shine | King Louie XIII | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | &Shine | King Louie XIII | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | &Shine | Skywalker | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $85.50 | $42.75/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $85.50 | $42.75/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $85.50 | $42.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $85.50 | $42.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Blueberry Cake | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $85.50 | $42.75/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Blueberry Cake | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $85.50 | $42.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | White Widow | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $85.50 | $42.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | White Widow | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $85.50 | $42.75/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blackberry Kush | NOIR T2 Disposable | 2g | 2 g | $89.50 | $44.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Blackberry Kush | NOIR T2 Disposable | 2g | 2 g | $89.50 | $44.75/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Animal Face | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | BRIQ 2 Legacy Series Maui Wowie 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Brownie Scout | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Brownie Scout | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | BRIQ 2 Legacy Series Maui Wowie 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | BRIQ 2 Flavor Series Waffle Hut 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | BRIQ 2 Flavor Series Raspberry Parfait 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | BRIQ 2 Flavor Series Pineapple Express 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | BRIQ 2 Flavor Series Grape Ape 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Consume Cannabis - St. Charles St. Charles · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | BRIQ 2 Flavor Series Grape Ape 2g | 2 g | $90.50 | $45.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary St. Charles · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |