Cheapest weed in Willowbrook, IL
392 Willowbrook menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Illinois city: cheapest weed in Illinois
Cheapest flower in Willowbrook
See all flower prices →Cheapest right now: Rummage Sale Flower (Smalls Blend) [14g] at Mint Cannabis - Willowbrook — $50 ($3.57 per gram) · 126 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rummage Sale Flower (Smalls Blend) [14g] Daze Off · Flower | half ounce | $50$10050% off | $3.57/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Melon Water Flower (Smalls Blend) [14g] Daze Off · Flower | half ounce | $50$10050% off | $3.57/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hidden Message Flower (Smalls Blend) [14g] Daze Off · Flower | half ounce | $50$11055% off | $3.57/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy - Flower - Flying Dutchman (I) (14.0g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy - Flower - Modified Macberry Moonshine (I) (14.0g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy - Flower - Lemon Pastries (I) (14.0g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy - Flower - Biscotti (I) (14g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Concierge Flower (Smalls Blend) [3.5g] Daze Off · Flower | eighth | $16$3047% off | $4.57/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Willowbrook
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Vacay - Pineapple Mimosa Disposable Pen [300mg] at Mint Cannabis - Willowbrook — $10 ($10 per cartridge) · 230 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vacay - Pineapple Mimosa Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $10$2152% off | $10/piece | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Happy Hour - Summer Melon Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $10$2152% off | $10/piece | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy | GMO | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $39$6944% off | $19.50/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy | Bacio Gelato | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $39$6944% off | $19.50/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Extra Savvy - Cartridge - White Widow (H) (2.0g) Vape Pens | 2 g | $39$6944% off | $19.50/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy | Sour Tangie | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $39$6944% off | $19.50/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy | Watermelon Z | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $45$7943% off | $22.50/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | AIO Distillate - Afghan Skunk (I) 2g World's THC Factory · Vape Pens | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Willowbrook
See all edibles prices →Cheapest right now: incredibles - Mint Chill - Mints - 100mg 50pk at Mint Cannabis - Willowbrook — $10.80 ($10.80 per 100mg of THC) · 36 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | incredibles - Mint Chill - Mints - 100mg 50pk incredibles · Edibles | each · 50-pack · 100mg THC | $10.80$1840% off | $10.80/100mg THC | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Guap | Berry Drip | RSO | Gummy | 100mg | 1pk Savvy · Edibles | each · 100mg THC | $12.50 | $12.50/100mg THC | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Guap | Melon Crash | RSO | Gummies | 100mg | 1pk Savvy · Edibles | each · 100mg THC | $12.50 | $12.50/100mg THC | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | MEGA Blue Razzleberry 1:1 THC:CBD Gummies | 100mg | 1ct | 100mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Happy Balance | Strawberries And Cream 1:1 Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Ogeez! · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cherry Limeade | Edibles | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MEGA Blackberry Pearls 1:1 CBN:THC Gummies | 100mg | 1ct | 100mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Dark Chocolate Mini Bar 1:1 CBN/THC | Nightly Indica | 100mg Grön Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Mint Cannabis - Willowbrook Willowbrook · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Willowbrook flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Willowbrook →Discounted items across Willowbrook menus, newest first.
Best dispensaries in Willowbrook →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.