Cheapest flower in Lake Charles, LA
Cheapest right now: GDF: Flower | Time Change at Good Day Farm Dispensary Lake Charles — $30 ($8.57 per gram)
58 comparable flower listings at 1 Lake Charles dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Louisiana city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GDF: Flower | Time Change Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Side by Side | Big Buds | 3.5g Highway Hotel · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GDF: Flower | Pinnacle Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GDF: Flower | Oooze Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GDF: Flower | Kool Whip Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GDF: Flower | Hooch Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | GDF: Flower | Frozen Dessert Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GDF: Flower | Double Cross Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GDF: Flower | Coka Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GDF: Infused Super Shake | Blueberry Burst x Blueberry Slush Flower | 5 g | $49 | $9.80/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | GDF: Infused Super Shake | Cosmic Grape x Grape Gas Flower | 5 g | $49 | $9.80/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | GDF: Infused Super Shake | Lit Lemons x Super Lemons Flower | 5 g | $49 | $9.80/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ayo: Ground Flower | R.Y.O. Han Solo Flower | quarter | $68.75 | $9.82/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Ayo: Flower | Chem De La Chem Flower | eighth | $37.50 | $10.71/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Ayo- Han Solo Flower 3.5g Ayo · Flower | eighth | $37.50 | $10.71/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Ayo- Sherbanger Flower 3.5g Ayo · Flower | eighth | $37.50 | $10.71/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | GDF: Flower | Peach Gelato Kush Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | GDF: Flower | Og Pop Tartz Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | GDF: Flower | Malibu Mirage Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | GDF: Flower | Lemon Cherry Spritz Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | GDF: Flower | Cookies Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | GDF: Flower | Carbon Candy #4 Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | GDF: Flower | Banana Cream Cake X Jealousy Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | GDF: Flower | Alpine Fizz Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Spiced Beignet | Big Buds | 3.5g Highway Hotel · Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | GDF: Flower | Street Guru Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | GDF: Flower | Vellatello Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Highway Hotel: Flower | Alpine Fizz Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Lunaverse | Big Buds Highway Hotel · Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | GDF: Flower | Peak 112 Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | GDF: Flower | Original Z X Gush Mints Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Ayo- Jokerz #31 Flower 3.5g Ayo · Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Ayo: Flower | Gyoza Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Ayo: Flower | Blue Zushi Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Ayo: Flower | Phone Home Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Ayo: Flower | Lemon Cherry Gelato Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | CODES: Flower | Peach Crescendo Flower | quarter | $95 | $13.57/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | GDF: Flower | Tire Fire Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | GDF: Flower | Heavy Fog #1 Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Peach Gelato Kush | Big Buds | 3.5g Highway Hotel · Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Lake Charles flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lake Charles price: $11.43 per gram (middle of $8.57–$16.43). That works out to about $40 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Lake Charles publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lake Charles price data: cheapest weed in Lake Charles, cheap ounces, Lake Charles flower price index, Lake Charles deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Louisiana dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.