| 1 | Ayo- GG4 Vape Cartridge .5ml | each | $41.25 | $41.25/piece | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Ice VII: Melted Diamonds Vape | Blueberry Belts | All-In-One Vape Pens | 1.32 g | $79 | $59.85/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Ice VII: Melted Diamonds Vape | Northern Kush | All-In-One Vape Pens | 1.32 g | $79 | $59.85/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Vellatello | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Diesel Lab | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Tank: Vape | Vellatello x GG#4 | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tank: Vape | Tropicana Cherry x Watermelon Gusher | All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blueberry Underground | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Berry Bloomz | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Tank: Vape | Super Lemon G | All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Tank: Vape | Spritzer x Lucinda Williams | All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Tank: Vape | Spiced Beignet | All-in-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Tank: Vape | Pineapple Breeze | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Tank: Vape | Jenny Kush | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Tank: Vape | Watermelon Dream | All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Tank: Vape | Honey Runtz | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Tank: Vape | GovernMint Oasis | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Tank: Vape | GG4 | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Lemon Whip Kush | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Tank: Vape | Forbidden Scoop | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Tank: Vape | Double Cross | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Neon Berry | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Tank: Vape | Curacao | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Papaya Bomb | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Tank: Vape | Banana Cream Cake x Jealousy | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Tank: Vape | Alpine Fizz x Dream Junky | All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Super Boof | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Strawberry Brew | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Tropicana Cherry | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Tank: Vape | Lemon Cherry Spritz | Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Tank: Vape | Banana Cream Cake x Jealousy | CDT Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Tank: Vape | Super Boof | CDT Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Tank: Vape | Tire Fire | Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Tank: Vape | Tropicana Banana | CDT Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Berry Bloomz | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Tank: Vape | Spritzer | Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Peach Gelato Kush | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Tank: Vape | Alpine Fizz | CDT Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Tank: Vape | Paradise Petrol | BDT Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Tank: Vape | Oooze | CDT Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Good Day Farm Dispensary Lake Charles Lake Charles · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |