| 1 | Banoreoz | 0.7g Live Rosin Disposable Vape Pens | 7/10 g | $50 | $5/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Chem Gem | Disposable | 0.7g | 7/10 g | $50 | $5/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Double Black Diamond 0.7g Disposable Live Rosin Cart - Firefly x Helios Vape Pens | 7/10 g | $50 | $5/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Wedding Pie - 0.7g Live Rosin Disposable Vape Pens | 7/10 g | $50 | $5/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Emergen-C x Captain Atoms Dual Vape "The Switch" (2g Cured Resin) - Pamolab Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 2G All-in-One -- Peach Ringz | 2 g | $55 | $27.50/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Super Sour Diesel 1g Distillate Cart - Vacation Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blackberry Kush 1g Distillate Cart - Vacation Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Orange Apricot x Tropic Thunder 1g Distillate Cart - Vacation Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Blue Nerdz X Super Boof 1g Distillate Cartridge - Vacation Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Shirley Temple | Disitillate Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Candy Rain | Disposable | 2g | 2 g | $60 | $30/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Pink Lemonade | Disitillate Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Peach Ringz Disposable Distillate Cart (2g) - Northeast Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lemon Meringue | Disposable | 2g | 2 g | $60 | $30/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cali-O | Disposable | 2g | 2 g | $60 | $30/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Indica Princess | Distillate Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Green Apple Disposable Distillate Cart (2g) - Northeast Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Dr. Terpepper Disposable Distillate Vape (2g) - Northeast Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Lemon Blueberry Muffin (2g) Disposable Distillate Vape - Pamolab Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Wedding Cake 1G Vape Cart | gram | $35 | $35/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Rainbow Guava - 2g Live Resin Disposable Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Watermelon Rush - 2g Live Resin Disposable Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Maine Blueberry | Disposable | 2g | 2 g | $70 | $35/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Street Tarts (2g) Disposable Cured Resin Vape - Pamolab Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Black Kush | Cured Resin Disposable Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Candy Buttons (2g) Disposable Cured Resin Vape - Pamolab Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Sour Diesel 1g Distillate Cart - Northeast Vape Pens | gram | $36 | $36/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Wedding Cake 1g Distillate Cart - Northeast Vape Pens | gram | $36 | $36/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Greasy Runtz | 1g Cured Resin Disposable Vape Pens | gram | $37 | $37/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | JAR 10 Cart Baller Pack - Strawberry Shortcake Vape Pens | 5 g | $185 | $37/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Berwick Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | JAR 10 Cart Baller Pack - Apple Jack Vape Pens | 5 g | $185 | $37/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Berwick Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 10 Cart Pack .5g - Blueberry Cookies Vape Pens | 5 g | $185 | $37/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Berwick Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | DJ Supreme X Rebel OG Dual Vape "The Switch" (2g Cured Resin) - Pamolab Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cadillac Rainbow | Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dessert Runtz | Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $38 | $38/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Green Apple 0.5g Distillate Cartridge - Northeast Concentrates Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Grape Nerdz 0.5g Distillate Cart - Northeast Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | Kind Farms Reserve Recreational Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Street Tarts | 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Silver Therapeutics Recreational Cannabis Dispensary Berwick Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | JAR CART 1g - Jelly Donutz Vape Pens | gram | $40 | $40/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Berwick Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |