| 1 | Sourdough | Infused Blunts | 1g Infused Pre-rolls | gram | $9.80$1430% off | $9.80/g | Moosehead Farms Bethel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pluto | Infused Blunts | 1g Infused Pre-rolls | gram | $9.80$1430% off | $9.80/g | Moosehead Farms Bethel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Crunch Berry Hash Hole 2g Flower .5g Rosin Infused Pre-rolls | 2.5 g | $30 | $12/g | Moosehead Farms Bethel · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Rugged Roots - Infused Preroll - 3 Pack - 3.6g - Variety Pack #1022 Infused Pre-rolls | 3.6 g · 3-pack | $44.99 | $12.50/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Rugged Roots - Infused Preroll - 3 Pack - 3.6g - Variety Pack #1020 Infused Pre-rolls | 3.6 g · 3-pack | $44.99 | $12.50/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Rugged Roots - Infused Preroll - 3 Pack - 3.6g - Variety Pack #1019 Infused Pre-rolls | 3.6 g · 3-pack | $44.99 | $12.50/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Paul's Boutique - Infused Mini Cannon - 1.25g - Garlic Icing x Boss Infused Pre-rolls | 1.25 g | $17.99 | $14.39/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Paul's Boutique - Infused Mini Cannon - 1.25g - BlueG x CPal Infused Pre-rolls | 1.25 g | $17.99 | $14.39/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Paul's Boutique - Infused Mini Cannon - 1.25g - Rasp x Bcp Infused Pre-rolls | 1.25 g | $17.99 | $14.39/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Paul's Boutique - Infused Mini Cannon - 1.25g - Apple Fritter x Apple Fritter Infused Pre-rolls | 1.25 g | $17.99 | $14.39/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Paul's Boutique - Infused Mini Cannon - 1.25g - Dark Matter x Dark Matter Infused Pre-rolls | 1.25 g | $17.99 | $14.39/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Rugged Roots - Infused Preroll - 1.2g - TK43 w/ Heavy D Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Super Joint | Infused Joints | 1.2g Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Rugged Roots - Infused Preroll - 1.2g - Ice 101 w/ Runtz Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Super Lemon Haze x MAC x Diesel Delight | Infused Joints | 1.2g Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Shokies & Trop Gold | Infused Joints | 1.2g Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Rugged Roots - Infused Preroll - 1.2g - Ice Cream Cake x Ice Cream Cake Live Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Petrol Potion & Super High Life Stardust | Infused Joints | 0.625g | 2pk Infused Pre-rolls | 1.25 g · 2-pack | $24.99 | $19.99/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | AAA Pharms - Triple Threat - Sativa - Infused Preroll Infused Pre-rolls | 0.95 g | $19.99 | $21.04/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | AAA Pharms - Triple Threat - Indica - Infused Preroll Infused Pre-rolls | 0.95 g | $19.99 | $21.04/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Paul's Boutique - Hash Infused Preroll - .75g - Gastopia x PBC Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15.99 | $21.32/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Nevada Mints x GMO .75g Bubble Hash Infused PrerollPaul's Boutique · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15.99 | $21.32/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Paul's Boutique - Hash Infused Preroll - .75g - Tx/KW Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15.99 | $21.32/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Paul's Boutique - Hash Infused Preroll - .75g - Boss x Black Garlic Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15.99 | $21.32/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Paul's Boutique - Hash Infused Preroll - .75g - SFT x Pancakes Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15.99 | $21.32/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Rogue Wave - Infused Prepacked Chillum - 0.6g - Shokies x Trop Gold Infused Pre-rolls | 3/5 g | $12.99 | $21.65/g | Sunday River Botanicals Bethel · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | drizzle beach | Infused Joints | 1.25g Infused Pre-rolls | 1.25 g | $28 | $22.40/g | The Stoned Moose Adult Use AND Medical Stores Bethel · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Wonderfuel | Infused Joints | 1.25g Infused Pre-rolls | 1.25 g | $28 | $22.40/g | The Stoned Moose Adult Use AND Medical Stores Bethel · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |