| 1 | Trailblazer | Blackberry Kush | Flower | I | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Champagne Butter Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Duchess of York | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mule Fuel | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Stoner & Co | Birthday Brunch | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Stoner & Co | Runtz | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Trailblazer | Blue Dream | Flower | S | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Trailblazer | East Side OG | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Trailblazer | Gastro Pop | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Trailblazer | Gelatti | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Trailblazer | Slushy Runtz | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Trailblazer | Sour Dubble | Flower | S | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Trailblazer | Titty City | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Trailblazer | Trainwreck | Flower | S | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Trailblazer | WiFi | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Wildfire | Black Market | Flower | I | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Wildfire | Frozen Bag | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Wildfire | Lilac Diesel | Flower | S | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Wildfire | Mister Fuzion | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Wildfire | Tamalez | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $20 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Wildfire | Lilac Diesel | Flower | S | [14g] Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | BrrBerry Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Momochi Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Mac Flurry Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Wildfire | Chile Azul | Flower | I | [14g] Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Wildfire | Frozen Bag | Flower | I | [14g] Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Wildfire | Tamalez | Flower | H | [14g] Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Iron Lung | Banana Cream | Flower | I | [3.5g] Flower | eighth | $25 | $7.14/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sunburn | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Paul's Boutique | Bosscotti | Flower Smalls | S | [14g] Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Paul's Boutique | Cherry Paloma | Flower Smalls | H | [14g] Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | HIGHLY | Candy Runtz | Flower | I | [3.5g] Flower | eighth | $27$3010% off | $7.71/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | HIGHLY | Mr. Nasty | Flower | I | [3.5g] Flower | eighth | $30 | $8.57/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Rugged Roots | Khalifa Kush | Flower | I | [3.5g] Flower | eighth | $30 | $8.57/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Rugged Roots | Silver Marker | Flower | S | [3.5g] Flower | eighth | $30 | $8.57/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Rugged Roots - Soap 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Rugged Roots | Nitro Fumes | Flower | H | [3.5g] Flower | eighth | $30 | $8.57/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | HIGHLY | Acapulco Gold | Flower | S | [3.5g] Flower | eighth | $30 | $8.57/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | HIGHLY | Dino Meat | Flower | I | [3.5g] Flower | eighth | $30 | $8.57/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | HIGHLY | Granddaddy Purple | Flower | I | [3.5g] Flower | eighth | $30 | $8.57/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |