| 1 | Motorbreath | Live Rosin Disposable | 0.7g | 7/10 g | $50 | $5/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Firefly/Helios | GMO | Live Rosin | [0.7g] Disposable Vape Vape Pens | 7/10 g | $50 | $5/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Crude Extracts | Shooter McGavin | Cured Resin | [1g] Resin Cartridge Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Crude Extracts | HIGHLY Mr. Nasty | Cured Resin | [1g] Resin Cartridge Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | CBD Disposable Vape - 1g - Northern Lights Vape Pens | gram | $30 | $30/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pamolab | Orange Soda | Distillate Disposable | 2g | 2 g | $60 | $30/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pamolab | Lemon Blueberry Muffin | Distillate | [2g] Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pamolab | Headband | Distillate | [2g] Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pamolab | Strawnana | Distillate Nimbus Disposable | 2g | 2 g | $60 | $30/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pamolab | Cherry Pie | Distillate | [2g] Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Pamolab | Pink Champagne | Distillate | [2g] Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Pamolab | Apples and Bananas | Distillate | [2g] Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Crude Extracts | Blueberry | Resin | [3g] Disposable Vape Vape Pens | 3 g | $100 | $33.33/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Crude Extracts | Mr. Nasty | Resin | [3g] Disposable Vape Vape Pens | 3 g | $100 | $33.33/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Crude Extracts | Trainwreck Haze | Distillate | [1g] Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Crude Extracts | Star Crunch | Distillate | [1g] Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Crude Extracts | Sour Grapes | Distillate | [1g] Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Northeast Concentrates | Drip Burger | Liquid Diamonds | [1g] Disposable Vape Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Northeast Concentrates | Girl Scout Cookies | Liquid Diamonds | [1g] Disposable Vape Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Northeast Concentrates | Hashburger | Liquid Diamonds | [1g] Disposable Vape Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Crude Extracts | Premium Unleaded | Distillate | [1g] Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Crude Extracts | Pineapple Haze | Distillate | [1g] Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Crude Extracts | Lemon Tree | Distillate | [1g] Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Crude Extracts | Lemon Meringue | Distillate | [1g] Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Crude Extracts | Green Crack | Distillate | [1g] Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Crude Extracts | Golden Goat | Distillate | [1g] Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Crude Extracts | Crunch Berries | Distillate | [1g] Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Crude Extracts | Banana Bread | Distillate | [1g] Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Eastside OG | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Piemosa 57 | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Rugged Roots | Cured Resin Cranebow City Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Crude Extracts | Black Banana | Cured Resin | [1g] Resin Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Crude Extracts | Stinky Pinky (3:1 THC:CBD) | Cured Resin | [1g] Resin Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Crude Extracts | Baby Cakes | Cured Resin | [1g] Resin Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Rugged Roots | Wedding Pie | Cured Resin | [1g] Resin Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Crude Extracts | Acapulco Gold | Cured Resin | [1g] Resin Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Rugged Roots | First Class Gas | Cured Resin | [1g] Resin Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Pamolab | Headband | Cured Resin Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Pamolab | Fruity Cereal | Distillate | [1g] Disposable Vape Vape Pens | gram | $40 | $40/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Crude Extracts | Orange Cannoli | Cured Resin | [1g] Resin Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Boothbay Boothbay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |