| 1 | JAR Shatter Baller Pack 5g - Wedding Pie Concentrates | 5 g | $66.50 | $13.30/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | JAR Baller Sugar 5g - Lemon Cherry Gelato Concentrates | 5 g | $102.50 | $20.50/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | JAR Baller Sugar 3.5g - Han Solo Burger Concentrates | eighth | $83.25 | $23.79/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | JAR Shatter 1g - Sherbanger Concentrates | gram | $25 | $25/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | JAR Shatter 1g - Divorce Cake Concentrates | gram | $25 | $25/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | JAR Shatter 1g - Motorbreath Concentrates | gram | $25 | $25/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | JAR Shatter 1g - MAC 1 Concentrates | gram | $25 | $25/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | JAR Shatter 1g - Super Boof Concentrates | gram | $25 | $25/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | JAR Shatter 1g - Silver Kush Concentrates | gram | $25 | $25/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | JAR Wax 1g - Cadillac Rainbow Concentrates | gram | $30 | $30/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | JAR Sugar 1g - Ice Cream Mints Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | JAR Cured Traditional Hashish 1g - Motorbreath Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | JAR Cured Traditional Hashish 1g - Mule Fuel Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | JAR Sugar 1g - Han Solo Burger Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Citrus Scout - Sugar Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | JAR Cured Traditional Hashish 1g - Wedding Pie Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | JAR Dablicator 1g - House Blend Rosin Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Silver Tsunami - Batter Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | JAR Batter 1g - Double Solo Burger #7 Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | JAR Batter 1g - Motorbreath Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | JAR Batter 1g - Mule Fuel Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Grape Gasoline - Batter Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | JAR Sugar 1g - Super Boof Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | JAR Sugar 1g - Motorbreath Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | JAR Sugar 1g - Lemon Cherry Gelato Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | JAR Live Caviar 1g - Motorbreath Concentrates | gram | $40 | $40/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | JAR Live Budder 1g - Tropicana Cherries Concentrates | gram | $40 | $40/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | JAR Live Batter 1g - Mule Fuel Concentrates | gram | $40 | $40/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Blockberry - Live Batter Concentrates | gram | $40 | $40/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | JAR Dabber 1g - Pure Distillate Concentrates | gram | $45 | $45/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | JAR Dablicator 1g - Violet Vixen Cured Resin Concentrates | gram | $45 | $45/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | JAR Dablicator 1g - Funk MTN Live Resin Concentrates | gram | $50 | $50/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | JAR Live Crystals 1g - Left Lane Concentrates | gram | $50 | $50/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | JAR Dablicator 1g - Sour Sniffits Cured Rosin Concentrates | gram | $50 | $50/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | JAR Cold Cure Cured Rosin 1g - Wedding Pie 73u - 119u Concentrates | gram | $50 | $50/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | JAR Cold Cure Live Rosin 1g - Super Boof 90-119u Concentrates | gram | $60 | $60/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | JAR Cold Cure Live Rosin 1g - Double Solo Burger #7 Concentrates | gram | $60 | $60/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | JAR Cold Cure Live Rosin 1g - Oishii 73-199u Concentrates | gram | $60 | $60/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Jar Thumbprint Live Rosin 2g - Violet Vixen 90-119u Concentrates | 2 g | $140 | $70/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Carrabassett (Sugarloaf) Carrabassett Valley · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |