| 1 | 1g Gold Dust Doobie by Golden Nugget Pre-rolls | each | $6 | $6/g | Green Roots Company Hollis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | 2g Big Bone Preroll by Mainely Sticky Buds Pre-rolls | each | $12 | $6/g | Green Roots Company Hollis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | 1.3g Rotating Strain Preroll by Corporal Cannabis Pre-rolls | each | $10 | $7.69/g | Green Roots Company Hollis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dreamscape Farms | 1g PR | Dream Marker Quikies Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Freezer Burn | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Dreamscape Farms | 1g PR | Marsh Mellow Milk Quikies Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Jar Co. | .6g 5pk PR | Dante's Inferno Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $25 | $8.33/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Jar Co. | .6g 5pk PR | Han Solo Burger Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $25 | $8.33/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Jar Co. | .6g 5pk PR | Wedding Pie Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $25 | $8.33/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | tachibana | Minis | 0.5g | 8pk Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $35 | $8.75/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | heady tropper | Joints | 0.5g | 8pk Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $35 | $8.75/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Flamingo | 8pk | Pop Rockets Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $35 | $8.75/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | 1g Pre-Rolls (Rotating Strains) by Mainezilla Gardens Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Green Roots Company Hollis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | 1g Pre Roll (Rotating Strains) by Golden Nugget Cannabis Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Green Roots Company Hollis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | 1g Premium Preroll (Rotating Strains) by In & Out of the Garden We Grow Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Green Roots Company Hollis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | 1g King size Pre Rolls (Rotating Strains) by Leaf Labs Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Green Roots Company Hollis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Animal Tsunami - 1g Pre Roll | gram | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Calendar Islands | .5 2 Pk | Tropical Punch Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Face Palm - Pre Roll | gram | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Flamingo | 2pk PR | Heady Tropper Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Flamingo | 2pk PR | Pop Rockets Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Flamingo | 2pk PR | Tachibana Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Grapeology 1g Preroll | gram | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Izi | 2pk PR | Cherry Royale Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Paul's | 1g PR | Black Cherry Punch Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Paul's | 1g PR | Ice Cream Cake Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Paul's | 1g PR | Papaya Juice Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Platinum Garlic 1g Pre Roll | gram | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Rugged | 1g PR | Don Mega Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Runtz - 1g Pre Roll | gram | $10 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Izi | .5g 5pk PR | Truffle Butter Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Izi | .5g 5pk PR | Cherry Royale Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Divorce Cake .5g Pre-Rolls (5 Pack) - JAR Cannabis Co. | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | .8g 1:1 CBD:THC (Rotating Strains) 2pk by Current Myth Pre-rolls | each · 2-pack | $9$1225% off | $11.25/g | Green Roots Company Hollis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | 4g SmackerZ Cigar by The Maine Cannagar Co. Pre-rolls | each | $45$6025% off | $11.25/g | Green Roots Company Hollis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | 4g Lazer Wolf Cigar by The Maine Cannagar Co. Pre-rolls | each | $45$6025% off | $11.25/g | Green Roots Company Hollis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Wedding Pie .35g Pre-Rolls (10 Pack) - JAR Cannabis Co. | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Jar Co. | .35g 10pk PR | Mule Fuel Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Rugged Roots | TK43 Pre Roll 1g | gram | $12 | $12/g | Maine Only Cannabis Shop Recreational 21+ Hollis · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 0.5g Pre-roll 2 Pack Shorties (Rotating Strains) by Harbor Coastal Cannabis Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $20/g | Green Roots Company Hollis · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |