| 1 | Goody Bag | Infused 10 Pk | Eclipse Infused Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $50 | $5/g | Mend Cannabis Co. Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | King's Stache - Savory Sorbet - 2 x 0.7g Hash infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 1.4 g · 2-pack | $18 | $6.43/g | Harvest (Recreational Cannabis 21+) Lewiston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | King's Stache - Blackout Bobby - 2 x 0.7g Hash infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 1.4 g · 2-pack | $18 | $6.43/g | Harvest (Recreational Cannabis 21+) Lewiston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | King's Stache - Super Boof - 2 x 0.7g Hash infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 1.4 g · 2-pack | $18 | $6.43/g | Harvest (Recreational Cannabis 21+) Lewiston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | King's Stache - Block Party - 2 x 0.7g Hash infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 1.4 g · 2-pack | $18 | $6.43/g | Harvest (Recreational Cannabis 21+) Lewiston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pamolab | Apples and Bananas | Infused Joint | 1gPamolab · Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Lewiston Lewiston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pamolab | Face Fruit | Diamond Infused Joint | 1gPamolab · Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Lewiston Lewiston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1g Pre-Roll: Starfighter | Hash Infused | Eclipse Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Mend Cannabis Co. Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pamolab | 69 Lives | Infused Joint | 1gPamolab · Infused Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | HIGHLY Recreational Dispensary (Adult use 21+) - Lewiston Lewiston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Firefly - Purple Marmalade + Blumosa - 2 x 0.5g Rosin infused Pre Rolls Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $8/g | Harvest (Recreational Cannabis 21+) Lewiston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Firefly - Diesel Delight + Pink Cherry Gelato - 2 x 0.5g Rosin infused Pre Rolls Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $8/g | Harvest (Recreational Cannabis 21+) Lewiston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Firefly - Wedding Pie + Tahiti Lime - 2 x 0.5g Rosin infused Pre Rolls Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $8/g | Harvest (Recreational Cannabis 21+) Lewiston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Doink I 2.5g Hash Hole Joint I Mend Cannabis Co. Infused Pre-rolls | 2.5 g | $20 | $8/g | Mend Cannabis Co. Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Golden Nugget | Gold Dust Doobie Deluxe Pre Roll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $10 | $8.33/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | 3 Pk | King Organic Hash infused pre-rolls | Dabilated Gardens Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $26 | $8.67/g | Mend Cannabis Co. Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Rugged Roots | Infused Variety Pack #7 1.2g Pre Roll 3 Pack Infused Pre-rolls | 3.6 g · 3-pack | $32 | $8.89/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Rugged Roots | Infused Variety Pack #8 1.2g Pre Roll 3 Pack Infused Pre-rolls | 3.6 g · 3-pack | $32 | $8.89/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Calendar Islands - Apple Jacks - 2x 0.5g Cured Resin Infused pre roll Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $9/g | Harvest (Recreational Cannabis 21+) Lewiston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Calendar Islands - Tropical Punch - 2x 0.5g Cured Resin Infused pre roll Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $9/g | Harvest (Recreational Cannabis 21+) Lewiston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | MSB INFUSED 1 Gram Pre Roll Indica Infused Pre-rolls | each | $9.95 | $9.95/g | Mainely Sticky Buds LLC Lewiston · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Assorted Strains | Triple Infused pre -roll | Maine Concentrates Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Mend Cannabis Co. Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Foliage Infused 1g - - Sativa Firestarter Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Humble Family Farms Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Assorted Strains | Keif Infused pre -roll | Maine Concentrates Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Mend Cannabis Co. Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Foliage Infused 1g - - Indica Stomper Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Humble Family Farms Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Rugged Roots | Infused Pre Roll Gorilla Glue with Ice Cream Cake Live Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Rugged Roots | Infused Pre Roll Zest with Ice Cream Cake Live Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Rugged Roots | Infused Pre Roll Valley Beltz with Ice Cream Cake Live Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Rugged Roots | Infused Pre Roll The Keeper with Ice Cream Cake Live Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Rugged Roots | Infused Pre Roll Runtz with Ice Cream Cake ETC Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Rugged Roots | Infused Pre Roll Prism Pressure with Ice Cream Cake Live Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Rugged Roots | Infused Pre Roll Permanent Marker with Ice Cream Cake ETC Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Rugged Roots | Infused Pre Roll Melted Strawberries with Ice Cream Cake Live Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Rugged Roots | Infused Pre Roll Ice Cream Cake with Ice Cream Cake ETC Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Rugged Roots | Infused Pre Roll First Class Gas with Ice Cream Cake ETC Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | Sinsemilla Lewiston · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | white lobster | Infused Joints | 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Northern Terps Lewiston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | In & Out of the Garden, Badder Infused Pre Roll 1.2g - Pie Eyed Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12.99 | $10.82/g | The Healing Community MEDCo Lewiston · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | In & Out of the Garden - Badder Infused Pre-Roll 1.2g - Mars Hotel Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12.99 | $10.82/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | In & Out of the Garden, Badder Infused Pre Roll 1.2g - Coupe de Grace Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12.99 | $10.82/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | In & Out of the Garden, Badder Infused Pre Roll 1.2g - Garden Goddess Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12.99 | $10.82/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | In & Out of the Garden, Badder Infused Pre Roll 1.2g - Pie Eyed Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12.99 | $10.82/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Lewiston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |