| 1 | JAR Shatter Baller Pack 10g - White Truffle Concentrates | 10 g | $125 | $12.50/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | JAR Shatter Baller Pack 5g - Wedding Pie Concentrates | 5 g | $66.50 | $13.30/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | JAR Baller Sugar 5g - Mule Fuel Concentrates | 5 g | $102.50 | $20.50/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | JAR Baller Sugar 5g - Han Solo Burger Concentrates | 5 g | $102.50 | $20.50/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Batter 5g - Grape Gasoline Concentrates | 5 g | $105 | $21/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | JAR Baller Batter 5g - Han Solo Burger Concentrates | 5 g | $105 | $21/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | JAR Baller Sugar 3.5g - Mule Fuel Concentrates | eighth | $83.25 | $23.79/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | JAR Baller Sugar 3.5g - Superboof Concentrates | eighth | $83.25 | $23.79/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | JAR Baller Sugar 3.5g - Han Solo Burger Concentrates | eighth | $83.25 | $23.79/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Rugged Roots - Shatter - 1g - Edo G Concentrates | gram | $24.99 | $24.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Rugged Roots - Shatter Ice Cream Sundae 1gRugged Roots · Concentrates | gram | $24.99 | $24.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Rugged Roots - Shatter Mac 1gRugged Roots · Concentrates | gram | $24.99 | $24.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Upsetter | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $24.99 | $24.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Rugged Roots - Heavy D 1g ShatterRugged Roots · Concentrates | gram | $24.99 | $24.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Sigma 7 | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $24.99 | $24.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Lime Kush | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $24.99 | $24.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Rugged Roots - Shatter - 1g - Hollywood Hairband Concentrates | gram | $24.99 | $24.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | JAR Shatter 1g - Oishii Concentrates | gram | $25 | $25/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | JAR Shatter 1g - Ice Cream Mints Concentrates | gram | $25 | $25/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | JAR Shatter 1g - Blockberry Concentrates | gram | $25 | $25/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | JAR Shatter 1g - White Truffle Concentrates | gram | $25 | $25/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Rogue Wave - Moon Rocks - 1g - Mimosa Concentrates | gram | $29.99 | $29.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Paul's Boutique -Cured Resin - 1g - Bosscotti Concentrates | gram | $29.99 | $29.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Rugged Roots | Badder Hollow Bones 1gRugged Roots · Concentrates | gram | $29.99 | $29.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | JAR Wax 1g - Cadillac Rainbow Concentrates | gram | $30 | $30/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | JAR Cured Traditional Hashish 2g - Blue Slushie Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | JAR Cured Traditional Hashish 2g - Deep Fried Ice Cream Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | JAR Cured Traditional Hashish 2g - Motorbreath Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Han Solo Burger - Batter Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Silver Kush - Batter Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Silver Tsunami - Batter Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | JAR Cured Traditional Hashish 1g - Devil Driver Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | JAR Cured Traditional Hashish 1g - Mule Fuel Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Citrus Scout - Sugar Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | JAR Cured Traditional Hashish 1g - Violet Vixen Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Grape Gasoline - Batter Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | JAR Dablicator 1g - House Blend Rosin Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Golden Goat - Sugar Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | JAR Cured Traditional Hashish 1g - Wedding Pie Concentrates | gram | $35 | $35/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | apples & bananas | 1g Concentrates | gram | $39.99 | $39.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |