| 1 | Wedding Pie - Infused Pre-Roll 1.4g - Distillate Infused Pre-rolls | 1.4 g | $12.80$1620% off | $9.14/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Double Solo Burger #5 - Infused Pre-Roll 1.4g - Distillate Infused Pre-rolls | 1.4 g | $12.80$1620% off | $9.14/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Motorbreath - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Devil Driver - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mule Fuel - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Rosin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Wedding Pie - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Rosin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Rugged Roots - Infused Preroll - 3 Pack - 3.6g - Variety Pack #1019 Infused Pre-rolls | 3.6 g · 3-pack | $44.99 | $12.50/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Rugged Roots - Infused Preroll - 3 Pack - 3.6g - Variety Pack #1022 Infused Pre-rolls | 3.6 g · 3-pack | $44.99 | $12.50/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Rugged Roots - Infused Preroll - 3 Pack - 3.6g - Variety Pack #1020 Infused Pre-rolls | 3.6 g · 3-pack | $44.99 | $12.50/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Paul's Boutique - Infused Mini Cannon - 1.25g - Rasp x Bcp Infused Pre-rolls | 1.25 g | $17.99 | $14.39/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Paul's Boutique - Infused Mini Cannon - 1.25g - Apple Fritter x Apple Fritter Infused Pre-rolls | 1.25 g | $17.99 | $14.39/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Paul's Boutique - Infused Mini Cannon - 1.25g - BlueG x CPal Infused Pre-rolls | 1.25 g | $17.99 | $14.39/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Paul's Boutique - Infused Mini Cannon - 1.25g - Dark Matter x Dark Matter Infused Pre-rolls | 1.25 g | $17.99 | $14.39/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Paul's Boutique - Infused Mini Cannon - 1.25g - Garlic Icing x Boss Infused Pre-rolls | 1.25 g | $17.99 | $14.39/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Super Lemon Haze x MAC x Diesel Delight | Infused Joints | 1.2g Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Rugged Roots - Infused Preroll - 1.2g - TK43 w/ Heavy D Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Rugged Roots - Infused Preroll - 1.2g - Ice Cream Cake x Ice Cream Cake Live Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Rugged Roots - Infused Preroll - 1.2g - Ice 101 w/ Runtz Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Super Joint | Infused Joints | 1.2g Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Shokies & Trop Gold | Infused Joints | 1.2g Infused Pre-rolls | 1.2 g | $17.99 | $14.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Motorbreath - Infused Chillum .5g - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1/2 g | $9.60$1220% off | $19.20/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Petrol Potion & Super High Life Stardust | Infused Joints | 0.625g | 2pk Infused Pre-rolls | 1.25 g · 2-pack | $24.99 | $19.99/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Violet Vixen - 3 Pack Infused Blunts - Papi Cannabis Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $60 | $20/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Mule Fuel - 3 Pack Infused Blunts - Cured Resin Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $60 | $20/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | MAC 1 - 3 Pack Infused Blunts Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $60 | $20/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | AAA Pharms - Triple Threat - Sativa - Infused Preroll Infused Pre-rolls | 0.95 g | $19.99 | $21.04/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | AAA Pharms - Triple Threat - Indica - Infused Preroll Infused Pre-rolls | 0.95 g | $19.99 | $21.04/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Paul's Boutique - Hash Infused Preroll - .75g - Tx/KW Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15.99 | $21.32/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Nevada Mints x GMO .75g Bubble Hash Infused PrerollPaul's Boutique · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15.99 | $21.32/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Paul's Boutique - Hash Infused Preroll - .75g - Boss x Black Garlic Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15.99 | $21.32/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Paul's Boutique - Hash Infused Preroll - .75g - Gastopia x PBC Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15.99 | $21.32/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Paul's Boutique - Hash Infused Preroll - .75g - SFT x Pancakes Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15.99 | $21.32/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Rogue Wave - Infused Prepacked Chillum - 0.6g - Shokies x Trop Gold Infused Pre-rolls | 3/5 g | $12.99 | $21.65/g | The Healing Community MEDCo - Recreational Newry · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | JAR Baller Live Batter 3.5g - Crusher Claw Infused Pre-rolls | eighth | $100 | $28.57/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Newry (Sunday River) Newry · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |