| 1 | Treehouse Cannabis - 1:1 Mints - Hybrid - 100mg Infused Pre-rolls | 1/10 g | $32 | $3.20/g | SeaWeed Co. - Portland Adult-Use Cannabis Dispensary (Recreational Marijuana) Portland · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Treehouse Cannabis - Mini Euphoria Suppository - 10mgTHC/10mgCBD (2pk) Infused Pre-rolls | 0.01 g · 2-pack | $10 | $5/piece | SeaWeed Co. - Portland Adult-Use Cannabis Dispensary (Recreational Marijuana) Portland · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 2.5g Tropicana Cherry - Bubble Hash Infused Blunt - Captains Cannabis Infused Pre-rolls | 2.5 g | $15 | $6/g | Captains Cannabis Portland Portland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 2.5g Mango Mintality - Bubble Hash Infused Blunt - Captains Cannabis Infused Pre-rolls | 2.5 g | $15 | $6/g | Captains Cannabis Portland Portland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gele Infused Prerolls - Black Maple 22 - 0.7g (5-pack) Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $30 | $8.57/g | Gele Portland · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 2.5 gm Infused Cannon- White Widow x Trainwreck Infused Pre-rolls | 2.5 g | $22 | $8.80/g | Evergreen Cannabis Co Portland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Fuzions | Straw Willy | Thca Infused | Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.3 g | $12 | $9.23/g | The Green Well Portland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Fuzions | Fruity Pebbles | Thca Infused | Pre-roll Infused Pre-rolls | 1.3 g | $12 | $9.23/g | The Green Well Portland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | LA Kush Cake - 28G - Oasis Refinery Infused Pre-rolls | ounce | $275 | $9.82/g | Captains Cannabis Portland Portland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 1 gm Infused Preroll- Bluternity Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | Evergreen Cannabis Co Portland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | The King's Stache - Funk Mountain - 0.7g Kief Infused Pre-Roll 2pk - 1.4g Infused Pre-rolls | 1.4 g · 2-pack | $14 | $10/g | SeaWeed Co. - Portland Adult-Use Cannabis Dispensary (Recreational Marijuana) Portland · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Lumberjacks | Super Silver Kiwi + Peach Ringz | Preroll | Cured Resin Infused | 0.5g 5-Pack. Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $30 | $10/g | Highbrow Portland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Lumberjacks | Super Silver Kiwi + Berry Biscotti Kush | Preroll | Cured Resin Infused | 0.5g 5-Pack. Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $30 | $10/g | Highbrow Portland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lumberjacks | Super Silver Kiwi + Black Garlic | Preroll | Cured Resin Infused | 0.5g 5-Pack. Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $30 | $10/g | Highbrow Portland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lumberjacks | Super Silver Kiwi + Blue Dream | Preroll | Cured Resin Infused | 0.5g 5-Pack. Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $30 | $10/g | Highbrow Portland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Fraktal Double Infused Prerolls - Jack Herer - 0.5g (10-pack) Infused Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $50 | $10/g | Gele Portland · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Fraktal Double Infused Prerolls - Sherbanger - 0.5g (10-pack) Infused Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $50 | $10/g | Gele Portland · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Fraktal Double Infused Prerolls - Wedding Pie - 0.5g (10-pack) Infused Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $50 | $10/g | Gele Portland · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Triple Burger - 14G - Oasis Refinery Infused Pre-rolls | half ounce | $140 | $10/g | Captains Cannabis Portland Portland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Invisible Ink - 14G - Oasis Refinery Infused Pre-rolls | half ounce | $140 | $10/g | Captains Cannabis Portland Portland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Black Maple - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | JAR C/Resin Infused Pre-Roll 1.4g - Crusher Claw Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Devil Driver - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Motorbreath - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | JAR C/Resin Infused Pre-Roll 1.4g - Deep Fried Ice Cream Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Infused Pre-Roll 1.4g - Cadillac Rainbow - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Oishii - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | JAR C/Resin Infused Pre-Roll 1.4g - White Truffle Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Wedding Pie - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | JAR C/Resin Infused Pre-Roll 1.4g - Sherbanger Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Double Solo Burger #5 - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | JAR C/Resin Infused Pre-Roll 1.4g - MAC 1 Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Mule Fuel - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | JAR C/Resin Infused Pre-Roll 1.4g - Ice Cream Mints Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Highbrow | Starflight Guava | Preroll | Variety Infused Vol. 3 | 1.2g 5-Pack. Infused Pre-rolls | 6 g · 5-pack | $65 | $10.83/g | Highbrow Portland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Highbrow | Starflight Guava | Preroll | Variety Infused Vol. 2 | 1.2g 5-Pack. Infused Pre-rolls | 6 g · 5-pack | $65 | $10.83/g | Highbrow Portland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Highbrow | Starflight Guava | Preroll | Variety Infused Vol. 5 | 1.2g 5-Pack. Infused Pre-rolls | 6 g · 5-pack | $65 | $10.83/g | Highbrow Portland · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | JAR C/Rosin Infused Pre-Roll 1.4g - Han Solo Burger Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Divorce Cake - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Rosin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Golden OG - Pre-Roll 1.4g - Cured Rosin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Downtown Portland Portland · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |