| 1 | Northern Grown Pineapple Express Disposable 0.3G Vape Pens | 3/10 g | $15 | $15/piece | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Northern Grown Skywalker Disposable 0.3G Vape Pens | 3/10 g | $15 | $15/piece | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Northern Grown Northern Lights Disposable 0.3G Vape Pens | 3/10 g | $15 | $15/piece | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Northern Grown Blue Dream Disposable 0.3G Vape Pens | 3/10 g | $15 | $15/piece | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Clearly Baked Pen Vape Pens | each | $16.88 | $16.88/piece | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | purple grapewreck | Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cujo's Revenge | Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Red Berry Sherb | Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Maine Blueberry | Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Northern Grown Mango Trees Distillate Cartridge 1G Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Northern Grown Pink Panther Distillate Cartridge 1G Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Northern Grown Skywalker Distillate Cartridge 1G Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Northern Grown Sour Diesel Distillate Cartridge 1G Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | triangle kush | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Northern Grown Bubblegum Sherbet Distillate Cartridge 1G Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Maine Blueberry | Disposable | 2g | 2 g | $68.40 | $34.20/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Purple Grape Wreck | Disposable | 2g | 2 g | $68.40 | $34.20/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cujo's Revenge | Disposable | 2g | 2 g | $68.40 | $34.20/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Red Berry Sherb | Disposable | 2g | 2 g | $68.40 | $34.20/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Calendar Islands Sour Diesel Cured Resin Disposable 1G Vape Pens | gram | $45.60 | $45.60/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Calendar Islands Blueberry Bang Bang Cured Resin Disposable 1G Vape Pens | gram | $45.60 | $45.60/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Pineapple Express | Cartridge | 1g | gram | $51.30 | $51.30/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blue Dream | Cartridge | 1g | gram | $51.30 | $51.30/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Calendar Islands Candy Pave Live resin cartridge Vape Pens | gram | $51.30 | $51.30/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Northern Grown Bubblegum Sherbet Distillate Cartridge 1G Vape Pens | gram | $51.30 | $51.30/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Northern Grown Northern Lights Distillate Cartridge 1G Vape Pens | gram | $51.30 | $51.30/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Northern Grown Pink Panther Distillate Cartridge 1G Vape Pens | gram | $51.30 | $51.30/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Northern Grown Sour Diesel Distillate Cartridge 1G Vape Pens | gram | $51.30 | $51.30/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Northern Grown Triangle Kush Distillate Cartridge 1G Vape Pens | gram | $51.30 | $51.30/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Calendar Islands Lemon Biscotti Live Resin Cartridge 1G Vape Pens | gram | $51.30 | $51.30/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Green Truck Grapes & Cream Cured Resin Disposable 1G Vape Pens | gram | $57 | $57/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Green Truck Strawberry Biscotti Cured Resin Disposable 1G Vape Pens | gram | $57 | $57/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Green Truck Mango Slushy Haze Cured Resin Disposable 1G Vape Pens | gram | $57 | $57/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Green Truck Cap Junky Cured Resin Disposable 1G Vape Pens | gram | $57 | $57/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Calendar Islands Tropical Punch Live Resin Disposable Cartridge 1G Vape Pens | gram | $57 | $57/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Green Truck Sugar Runtz Cured Resin Disposable 1G Vape Pens | gram | $57 | $57/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Shire | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $30 | $60/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Vortex | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $30 | $60/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Wedding Pie | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $30 | $60/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Kalikori Melts Rainbow Guava Live Rosin Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $45.60 | $91.20/g | Cannabis Cured Recreational Weed Dispensary Thomaston Thomaston · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |