| 1 | Mule Fuel - Infused Pre-Roll 1.4g - Distillate Infused Pre-rolls | 1.4 g | $12.80$1620% off | $9.14/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Infused Pre-Roll 1.4g - Wedding Fuel - Distillate Infused Pre-rolls | 1.4 g | $12.80$1620% off | $9.14/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Double Solo Burger #5 - Infused Pre-Roll 1.4g - Distillate Infused Pre-rolls | 1.4 g | $12.80$1620% off | $9.14/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | JAR C/Resin Infused Pre-Roll 1.4g - Ice Cream Mints Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | JAR C/Resin Infused Pre-Roll 1.4g - Super Boof Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | JAR C/Resin Infused Pre-Roll 1.4g - Crusher Claw Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mule Fuel - Infused Pre-Roll 1.4g - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $14.40$1820% off | $10.29/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | JAR Baller Batter 14g - Black Maple Infused Pre-rolls | half ounce | $150 | $10.71/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | JAR C/Rosin Infused Pre-Roll 1.4g - Deep Fried Ice Cream Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | JAR C/Rosin Infused Pre-Roll 1.4g - Black Maple Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | JAR C/Rosin Infused Pre-Roll 1.4g - Han Solo Burger Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Golden OG - Pre-Roll 1.4g - Cured Rosin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | JAR Infused Blunt 1.4g - MAC 1 Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | JAR Infused Blunt 1.4g - Violet Vixen Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Mule Fuel - Infused Blunt - Cured Resin Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | JAR Infused Blunt 1.4g - Sour Sniffits Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16$2020% off | $11.43/g | JAR Cannabis Co. Dispensary - Windham (Rec.) Windham · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Papi Cannabis - Sweet Sluggers 3 Pack Blunts Infused - Golden Goat Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Papi Cannabis - Sweet Sluggers 3 Pack Infused Blunts - Cherry Ghostenade Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Papi Cannabis - Sweet Sluggers 3 Pack Infused Blunts - Ice Cream Cake Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Papi Cannabis - Sweet Sluggers 3 Pack Infused Blunts - Silver Kush Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Papi Cannabis - Sweet Sluggers 3 Pack Infused Blunts - Wedding Pie Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Papi Cannabis - Sweet Sluggers 3 Pack Infused Blunts - Super Boof Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $40 | $13.33/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | JAR Baller Batter 7g - Wedding Fuel Infused Pre-rolls | quarter | $95 | $13.57/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | JAR Baller Batter 7g - Black Maple Infused Pre-rolls | quarter | $95 | $13.57/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | JAR Baller Batter 7g - Cherry Ghostenade Infused Pre-rolls | quarter | $95 | $13.57/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | JAR Baller Batter 7g - MAC 1 Infused Pre-rolls | quarter | $95 | $13.57/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | JAR Infused Bubble Hash Pre-Roll 1g - Clementine Kush Infused Pre-rolls | gram | $14.06 | $14.06/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | JAR Infused Cured Resin Pre-roll 1g - Wedding Pie Infused Pre-rolls | gram | $14.06 | $14.06/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | JAR Infused Cured Resin Pre-roll 1g - Silver Kush Infused Pre-rolls | gram | $14.06 | $14.06/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | JAR Infused Cured Resin Pre-roll 1g - MAC 1 Infused Pre-rolls | gram | $14.06 | $14.06/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | JAR Infused Cured Resin Pre-roll 1g - ice cream cake Infused Pre-rolls | gram | $14.06 | $14.06/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | JAR Infused Cured Resin Pre-Roll 1g - Golden Goat Infused Pre-rolls | gram | $14.06 | $14.06/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | JAR Infused Cured Resin Pre-roll 1g - Deep Fried Ice Cream Infused Pre-rolls | gram | $14.06 | $14.06/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | JAR Infused Bubble Hash Pre-Roll 1g - Ice Cream Cake Infused Pre-rolls | gram | $14.06 | $14.06/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | JAR Infused Bubble Hash Pre-Roll 1g - Head Wreck Infused Pre-rolls | gram | $14.06 | $14.06/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | JAR Infused Bubble Hash Pre-Roll 1g - Crusher Claw Infused Pre-rolls | gram | $14.06 | $14.06/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | JAR Infused Bubble Hash Pre-Roll .5g - Crusher Claw Infused Pre-rolls | 1/2 g | $7.50 | $15/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | JAR Infused Bubble Hash Pre-Roll .5g - Head Wreck Infused Pre-rolls | 1/2 g | $7.50 | $15/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | JAR Infused Bubble Hash Pre-Roll .5g - Ice Cream Cake Infused Pre-rolls | 1/2 g | $7.50 | $15/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | JAR Infused Blunt - Ice Cream Cake Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | JAR Cannabis Co. Dispensary (Medical) - Windham Windham · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |