Cheapest weed in Elkridge, MD
399 Elkridge menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Maryland city: cheapest weed in Maryland
Cheapest flower in Elkridge
See all flower prices →Cheapest right now: Roll One Suit and Tie 28.0g Shake at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $100.50 ($3.59 per gram) · 202 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Roll One Suit and Tie 28.0g Shake Flower | ounce | $100.50 | $3.59/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Roll One Disco Diesel 28.0g Shake Flower | ounce | $100.50 | $3.59/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Roll One Dark Rainbow 14.0g Shake Flower | half ounce | $60.50 | $4.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Roll One Soul Safari 14.0g Shake Flower | half ounce | $60.50 | $4.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | SunMed Snoop Dogg OG 10.0g Ground Flower | 10 g | $60.50 | $6.05/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SunMed Sour Diesel 10.0g Ground Flower | 10 g | $60.50 | $6.05/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SunMed Purple Punch 10.0g Ground Flower | 10 g | $60.50 | $6.05/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | In House Cheese 28.0g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Elkridge
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Kick Back - Fresh Berry Disposable Pen [300mg] at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $23 ($2.30 per gram) · 197 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kick Back - Fresh Berry Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Happy Hour Summer Melon 0.3g All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence Bombsicle 0.3g All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence Honeydew 0.3g All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Blueberry | 0.3g Nectar Pen | Sativa (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Orange Creamsicle 0.3g All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pineapple Diesel | 0.3g Nectar Pen | Sativa (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy HYPHEN Grape Kush 3.0g Pod Vape Pens | 3 g | $89.50 | $29.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Elkridge flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Elkridge →Discounted items across Elkridge menus, newest first.
Best dispensaries in Elkridge →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.