Cheapest flower in Elkridge, MD
Cheapest right now: Roll One Suit and Tie 28.0g Shake at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $100.50 ($3.59 per gram)
202 comparable flower listings at 1 Elkridge dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Roll One Suit and Tie 28.0g Shake Flower | ounce | $100.50 | $3.59/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Roll One Disco Diesel 28.0g Shake Flower | ounce | $100.50 | $3.59/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Roll One Dark Rainbow 14.0g Shake Flower | half ounce | $60.50 | $4.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Roll One Soul Safari 14.0g Shake Flower | half ounce | $60.50 | $4.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | SunMed Snoop Dogg OG 10.0g Ground Flower | 10 g | $60.50 | $6.05/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SunMed Sour Diesel 10.0g Ground Flower | 10 g | $60.50 | $6.05/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SunMed Purple Punch 10.0g Ground Flower | 10 g | $60.50 | $6.05/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | In House Cheese 28.0g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | District Cannabis OG Kush 28.0g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | matter. Sour Fuel 28.0g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | District Cannabis Gelato Cake 28.0g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Miami Heat | Wildflower | Sun-Grown Untrimmed Flower Grow West Cannabis Company · Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy Gelato 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy Motorbreath 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy Ice Cream Cake 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy B52 Bomber 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy Baklava 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy Banana Tree 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy Biscotti 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy Charm City Kush 28.0 Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy Cherry Punch 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Legend Grape Gummiez 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Savvy Guerilla Grape 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | SunMed Snoop Dogg OG 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Savvy Fruit Gushers 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Savvy Flying Dutchman 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Savvy Gruntz 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Legend Blue Dreamish 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Savvy Gelato 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Savvy Singapore Sling #9 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Savvy Banana Muffins 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Savvy Baklava 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Savvy B52 Bomber 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Culta Gorilla Glue #4 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Savvy Alien Breath 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Savvy Mega Squirt 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Savvy Suit & Tie 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Savvy Flying Dutchman 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Savvy Dark Rainbow #2 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Savvy Gelato Ringz 14.0g Flower Flower | half ounce | $100.50 | $7.18/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Elkridge · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Elkridge flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Elkridge price: $10.04 per gram (middle of $7.16–$13). That works out to about $35.14 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Elkridge publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Elkridge price data: cheapest weed in Elkridge, cheap ounces, Elkridge flower price index, Elkridge deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.