Cheapest flower in Ellicott City, MD
Cheapest right now: Biker Kush | House Packed Trim at Trilogy Wellness of Maryland — $12 ($3.43 per gram)
141 comparable flower listings at 1 Ellicott City dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Biker Kush | House Packed Trim Flower | eighth | $12$2040% off | $3.43/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Duct Tape | House Packed Trim Flower | eighth | $12$2040% off | $3.43/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Private Reserve OG | House Packed Trim Flower | eighth | $12$2040% off | $3.43/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blockberry | House Packed Trim Flower | eighth | $12$2040% off | $3.43/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kabuki Sour | House Packed Trim Flower | eighth | $12$2040% off | $3.43/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Garlic Breath | Exclusive Flower [5g] Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gondola Wish | Exclusive Flower [5g] Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Glitter Bomb | Exclusive Flower [5g] Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Lilac Diesel Flower | quarter | $37.80$5430% off | $5.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cheese | Smalls | 7g Nature's Heritage · Flower | quarter | $37.80$5430% off | $5.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Ebony and Ivory Flower | quarter | $37.80$5430% off | $5.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Blissful Wizard | Exclusive Flower [5g] Flower | quarter | $37.80$5430% off | $5.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Strawberry Jelly | Smalls | 7g Nature's Heritage · Flower | quarter | $37.80$5430% off | $5.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Nature's Heritage | Lemon Margy | Flower | 3.5G Nature's Heritage · Flower | quarter | $37.80$5430% off | $5.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Guava Ix | Smalls | 7g Nature's Heritage · Flower | quarter | $37.80$5430% off | $5.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Larry Bird Mints | Smalls | 7g Nature's Heritage · Flower | quarter | $37.80$5430% off | $5.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Governmint Oasis Flower | quarter | $37.80$5430% off | $5.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | guicy banger | Smalls | 7g Nature's Heritage · Flower | quarter | $37.80$5430% off | $5.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sequoia Strawberry | Big Buds | 3.5g Nature's Heritage · Flower | ounce | $151.20$21630% off | $5.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Black Cherry Punch | House Packed Flower | eighth | $19.60$2830% off | $5.60/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Romulan | House Packed Flower | eighth | $19.60$2830% off | $5.60/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Florida Wedding | House Packed Flower | eighth | $19.60$2830% off | $5.60/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Sequoia Strawberry | House Packed Flower | eighth | $19.60$2830% off | $5.60/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Pink Guava Flower | half ounce | $79.80$11430% off | $5.70/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | G Funk Flower | eighth | $20.40$3440% off | $5.83/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Chesapeake Crawler Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Starburst | Wildflower | Sun-Grown Untrimmed Flower Grow West Cannabis Company · Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Zealousy #22 Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Lilac Diesel | Gold | Trimmed Flower Grow West Cannabis Company · Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Maryland Mantis Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Pungent Smile Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Dog Walker | Wildflower | Sun-Grown Untrimmed Flower Grow West Cannabis Company · Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Member Berry Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Member Berry | Gold | Trimmed Flower Grow West Cannabis Company · Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Strawguava | Wildflower | Sun-Grown Untrimmed Flower Grow West Cannabis Company · Flower | quarter | $42$6030% off | $6/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Lemondary | Wildflower | Sun-Grown Untrimmed Flower Grow West Cannabis Company · Flower | quarter | $42$6030% off | $6/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Pave Flower District Cannabis · Flower | eighth | $22.40$3230% off | $6.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | OG Kush Flower District Cannabis · Flower | eighth | $22.40$3230% off | $6.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cherry Limeade Cake Flower District Cannabis · Flower | eighth | $22.40$3230% off | $6.40/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Chunky Monkey | House Packed Flower | quarter | $45.50$6530% off | $6.50/g | Trilogy Wellness of Maryland Ellicott City · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Ellicott City flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Ellicott City price: $7.60 per gram (middle of $5.40–$10.40). That works out to about $26.60 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Ellicott City publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Ellicott City price data: cheapest weed in Ellicott City, cheap ounces, Ellicott City flower price index, Ellicott City deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.