Cheapest flower in Middle River, MD
Cheapest right now: 1937: Blockberry Shake at Mana Supply Co. — $25 ($3.57 per gram)
169 comparable flower listings at 2 Middle River dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1937: Blockberry Shake Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cherry Limeade Cake Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Modern Flower: Blue Beach Haze Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | El Chivo Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Small A$$ Buds: Strawberry Cough Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Fade Co.: Permanent Marker Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Crescendo Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Fade Co.: Sunshine Daydream x Z$BF Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Fade Co.: Tangerine Somali Taxi Ride Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Fade Co.: Tropicana Gushers Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Berry Trix Shake/Trim Flower | 5 g | $25 | $5/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Gelato Cake Ground Bud District Cannabis · Flower | 10 g | $50 | $5/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | GMO Fuel Pre Ground Flower | half ounce | $70 | $5/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Maui Wowie Flower | 4 g | $21$3030% off | $5.25/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Purple Cookies Flower | 4 g | $21$3030% off | $5.25/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Yellow Mermaid Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Grape Do-Si (Smalls) Flower | half ounce | $80.50$11530% off | $5.75/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Garlic Cherry Gelato Smalls Flower | half ounce | $80.50$11530% off | $5.75/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Curio: Tropicana Cherry Flower | ounce | $165 | $5.89/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Devil Driver Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cake Mintz Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Triple Stuffed Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Banana Zoap | Flower - 7g Smalls Fade Co. · Flower | quarter | $42$6030% off | $6/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Mule Fuel Flower | quarter | $42$6030% off | $6/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Black Cherry Gelato Pre Ground Flower (10g) SunMed Growers · Flower | 10 g | $60 | $6/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Stash - Blueberry Haze - Flower - 28g (Bag) Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Find | Bulbz | Big Buds | 14g Find · Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Thai Sunrise | Flower | 3.5g Find · Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Half Moonana | Flower | 3.5g Find · Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Find.: Mimosa Kush Mints Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Stash - Sweet Papaya - Flower - 14g (Bag) Flower | half ounce | $95 | $6.79/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Good Green - Rose Gold Runtz - Flower - 14g (Jar) Flower | half ounce | $95 | $6.79/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | AK-47 Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $190 | $6.79/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Governmint Oasis | Big Buds | 3.5g Nature's Heritage · Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Nature's Heritage - Chestah The Cheetah - Flower - 3.5g (Jar) Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Nature's Heritage - Cherimoya - Flower - 3.5g (Jar) Flower | eighth | $24$4040% off | $6.86/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Fade Co.: Zack's Pie Flower | gram | $7$1030% off | $7/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Topanga OG Moment Maryland · Flower | eighth | $24.50$3530% off | $7/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Trap Queen Moment Maryland · Flower | quarter | $49$7030% off | $7/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Windu | Big Buds | 14g Kind Tree · Flower | half ounce | $99 | $7.07/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Middle River flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Middle River price: $9.29 per gram (middle of $5.75–$12.86). That works out to about $32.52 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Middle River publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Middle River price data: cheapest weed in Middle River, cheap ounces, Middle River flower price index, Middle River deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.