Cheapest carts & vapes in Middle River, MD
Cheapest right now: Fingerboard - CBD Coffee Pods - Beverage 6pk - 6ct at The Ryvanta — $28 ($4.67 per cartridge)
241 comparable vape pens listings at 2 Middle River dispensaries · ranked per cartridge · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fingerboard - CBD Coffee Pods - Beverage 6pk - 6ct Vape Pens | each · 6-pack | $28 | $4.67/piece | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Chillum All in one Vape Pens | each | $5 | $5/piece | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | All In One mini Rig Vape Pens | each | $10 | $10/piece | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pure Puffs: Blue Lagoon Cartridge Vape Pens | 3.54 g | $45 | $12.71/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Compound Z | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | 3.54 g | $45 | $12.71/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Baja Blue Distillate Vape 1.0g SunMed Growers · Vape Pens | 3.54 g | $45 | $12.71/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Culta - Limoncello - Vape Cart Vape Pens | 3.54 g | $45 | $12.71/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Gandhari Kush | Nectar | Live Resin Cartridge | .5g Grow West Cannabis Company · Vape Pens | 1.77 g | $30 | $16.95/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Kush Mints X Str8 Lemonade | Cartridge | 0.5g Culta · Vape Pens | 1.77 g | $36$4520% off | $20.34/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pave Liquid Diamonds and Sauce Cartridge District Cannabis · Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Fritter Licker | Cartridge | 0.5g Culta · Vape Pens | 1.77 g | $45 | $25.42/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Guava Kush Distillate Vape 1.0g SunMed Growers · Vape Pens | gram | $26.25$3525% off | $26.25/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blue Dream Disposable Vape Pens | 2 g | $52.50$7530% off | $26.25/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Blueberry Cookies Disposable Vape Pens | 2 g | $52.50$7530% off | $26.25/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Organic Remedies: GMO Disposable Vape Pens | 4 g | $110 | $27.50/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Acapulco Gold Disposable Vape Pens | 4 g | $110 | $27.50/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Organic Remedies - Midnight Circus x Durban Poison - Vape Cart Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | NYC Diesel | Spirits | Distillate Cartridge | 1g Grow West Cannabis Company · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Papayahuasca | Spirits | Distillate Cartridge | 1g Grow West Cannabis Company · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Organic Remedies - GG4 BD - Magnum Disposable Vape Vape Pens | 4 g | $135 | $33.75/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Durban Poison | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Culta - Outer Space - Distillate Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Organic Remedies - Herbal Gummiez - Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | dompen | Uncle Sam's Secret | Cartridge | 1g dompen™ · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Paris OG | Cartridge | 1g Culta · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Forbidden Punch Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Durban Poison 5:1 (THCV:CBG) Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Pineapple Express | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | super lemon haze | Cartridge | 1g Culta · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Blue Razz Slushie | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Evermore - Blue Hawaiian - Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Watermelon Diesel Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Strawberry Cough Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sourene Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Strawnana | Disposable Vape Pens | gram | $35 | $35/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pineapple Express | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Organic Remedies: Scout Sniper Disposable Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Orange Creamsicle Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Grape Ice OG | Disposable Vape Pens | gram | $35 | $35/g | The Ryvanta Middle River · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Blue Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Mana Supply Co. Middle River · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Middle River vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Middle River price: $40 per gram (middle of $35–$60).
- 100% of priced vape pens listings in Middle River publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Middle River price data: cheapest weed in Middle River, cheap ounces, Middle River flower price index, Middle River deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.