Cheapest weed in Parkville, MD
384 Parkville menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Maryland city: cheapest weed in Maryland
Cheapest flower in Parkville
See all flower prices →Cheapest right now: Roll One | Suit & Tie | 14g Shake at Treehouse Dispensary — $50 ($3.57 per gram) · 247 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Roll One | Suit & Tie | 14g Shake Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Roll One | Fire Cracker | Shake/Trim 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Jilly Bean Shake Flower | 5 g | $25 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Berry Trix - 5g Shake/Trim Flower | 5 g | $25 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Murphy'z Law 5g Shake/Trim Flower | 5 g | $25 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Yellow Mermaid Flower (7g) SunMed Growers · Flower | 10 g | $50 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cherry Limeade Cake | Ground Bud District Cannabis · Flower | 10 g | $50 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Old Pal | Rainbow Gelato | Pre Ground | 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Parkville
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Super Lemon Haze | 0.3g Nectar Pen | Sativa at Treehouse Dispensary — $25.50 ($2.55 per gram) · 137 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Super Lemon Haze | 0.3g Nectar Pen | Sativa (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Orange Creamsicle | 0.3g Nectar Pen | Hybrid (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Baccio Gelato - 2g Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy | Rainbow Belts | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blue Raspberry 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Water 'Yer Melon Cloud Bar 2g Hellavated · Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy | GMO | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | InHouse - Acapulco Gold AIO Vape 2g InHouse · Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Parkville flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Parkville →Discounted items across Parkville menus, newest first.
Best dispensaries in Parkville →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.