Cheapest flower in Parkville, MD
Cheapest right now: Roll One | Suit & Tie | 14g Shake at Treehouse Dispensary — $50 ($3.57 per gram)
247 comparable flower listings at 1 Parkville dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Roll One | Suit & Tie | 14g Shake Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Roll One | Fire Cracker | Shake/Trim 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Jilly Bean Shake Flower | 5 g | $25 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Berry Trix - 5g Shake/Trim Flower | 5 g | $25 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Murphy'z Law 5g Shake/Trim Flower | 5 g | $25 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Yellow Mermaid Flower (7g) SunMed Growers · Flower | 10 g | $50 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cherry Limeade Cake | Ground Bud District Cannabis · Flower | 10 g | $50 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Old Pal | Rainbow Gelato | Pre Ground | 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | 1937 | Cap Junky | Shake |7G Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Blvck Mrkt | Han Solo Burger | 14g Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Rainbow Walker 14g Half Oz Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Jilly Bean Half Oz Smalls Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Oreyo Blizzard 14g Smalls Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Charm Biscuitz 5g Shake/Trim Flower | 5 g | $30 | $6/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blvck Mrkt | Han Solo Burger | 5g Shake/Trim Flower | 5 g | $30 | $6/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Super Boof Shake Flower | 5 g | $30 | $6/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | SDG OG Pre Ground Flower (10g) SunMed Growers · Flower | 10 g | $60 | $6/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Charm Biscuitz Half Oz (14g) Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Pank Lemonade 14g Half Oz Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | OG Kush - District Cannabis - 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | G-Funk 14g Half Oz Flower | half ounce | $95 | $6.79/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Ice Cream Mintz | Smalls | 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Commerce City Kush Flower (14g) SunMed Growers · Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cranberry Z | 14g Flower | &Shine Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sweet Papaya Stash - Usable - 14 g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Vanilla Frosting | 3.5g Flower | &Shine Flower | eighth | $25.20$3528% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Hollaback Hawaiian | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $25.20$3528% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Afghani | 3.5g Flower Flower | eighth | $25.20$3016% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | AK-47 x Skunk Hero | 3.5g Flower | eighth | $25.20$3528% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Taffy Twist | 3.5g Flower | &Shine Flower | eighth | $25.20$3528% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Black Maple | Premium | Hand-Trimmed Flower Grow West Cannabis Company · Flower | eighth | $25.20$3016% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Permanent Marker - Usable - 3.5g Flower | eighth | $25.20$3528% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Nurse Jackie | Wildflower | Sun-Grown Untrimmed Flower Grow West Cannabis Company · Flower | eighth | $25.20$3016% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cherry AK-47 | Smalls | 3.5g Flower | eighth | $25.20$3016% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Chrome Slipper 99 Ground Flower Legend Cannabis · Flower | eighth | $25.20$3016% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Citruz Biskitz Ground Flower Legend Cannabis · Flower | eighth | $25.20$3016% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Deep Pockets | Smalls | 3.5g Flower | eighth | $25.20$3016% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dillberry - Usable - 3.5g Flower | eighth | $25.20$3528% off | $7.20/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Just Flower | 14g | Flower | Buds | Apple Mints Just Flower · Flower | 4 g | $30 | $7.50/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Just Flower Packaged Flower (Pie Hoe) - Usable - 4g Flower | 4 g | $30 | $7.50/g | Treehouse Dispensary Parkville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Parkville flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Parkville price: $10 per gram (middle of $7.18–$12.86). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Parkville publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Parkville price data: cheapest weed in Parkville, cheap ounces, Parkville flower price index, Parkville deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.