Cheapest weed in Pasadena, MD
794 Pasadena menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Maryland city: cheapest weed in Maryland
Cheapest flower in Pasadena
See all flower prices →Cheapest right now: Roll One Suit and Tie 28.0g Shake at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $100.50 ($3.59 per gram) · 311 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Roll One Suit and Tie 28.0g Shake Flower | ounce | $100.50 | $3.59/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Roll One Dark Rainbow 14.0g Shake Flower | half ounce | $60.50 | $4.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Roll One Fruit Gushers 14.0g Shake Flower | half ounce | $60.50 | $4.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 95 Tang Flower | 4 g | $21$3030% off | $5.25/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Tangerine Somali Taxi Ride Flower | 4 g | $21$3030% off | $5.25/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Head Hunter Flower | 4 g | $21$3030% off | $5.25/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Zoak Smalls Flower | half ounce | $80.50$11530% off | $5.75/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Candy Lemon Cherry Gelato Smalls Flower | half ounce | $80.50$11530% off | $5.75/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Pasadena
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Vacay - Hawaiian Pineapple Disposable Pen [300mg] at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $23 ($2.30 per gram) · 473 comparable items at 2 stores
Cheapest edibles in Pasadena
See all edibles prices →Cheapest right now: Summer Peach [10pk] (400mg) at The Reserve, a Collaboration with Mana — $30 ($7.50 per 100mg of THC) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Summer Peach [10pk] (400mg) incredibles · Edibles | each · 10-pack · 400mg THC | $30 | $7.50/100mg THC | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pear | 2:1 CBD:CBG Gummies | 400mg CBD | 20ct | 20mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 400mg THC | $40 | $10/100mg THC | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mon Cherry [10pk] (250mg) incredibles · Edibles | each · 10-pack · 250mg THC | $30 | $12/100mg THC | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Snoozzzierberry 2:1:1 High Dose [10pk] (200mg THC/100mg CBN/100mg CBG) incredibles · Edibles | each · 10-pack · 200mg THC | $25 | $12.50/100mg THC | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Straight Up Milk Chocolates Indica - 100mg Dixie Brands · Edibles | each · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jerry's Picks Mixed Berry Gummies | 100mg (10pk) Garcia Hand Picked · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | incredibles - Strawberry Crunch - Chocolate -100mg incredibles · Edibles | each · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bubby's Baked | Brownie Bites | 25mg | 5ct | 5mg/ea Bubby's Baked · Edibles | each · 5-pack · 25mg THC | $20 | $80/100mg THC | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Pasadena flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Pasadena →Discounted items across Pasadena menus, newest first.
Best dispensaries in Pasadena →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.