| 1 | Vacay - Hawaiian Pineapple Disposable Pen [300mg] | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Happy Hour Summer Melon 0.3g All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kick Back - Fresh Berry Disposable Pen [300mg] | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Super Lemon Haze | 0.3g Nectar Pen | Sativa | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Orange Creamsicle | 0.3g Nectar Pen | Hybrid | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pineapple Diesel | 0.3g Nectar Pen | Sativa | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Lemon Blueberry 0.3g All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Honeydew 1:1 | 0.3g Nectar Pen | CBD:THC | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Fingerboard Farm: CBD Coffee Pods 6pk Vape Pens | each · 6-pack | $26 | $4.33/piece | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Black Mamba Pod Vape Pens | 1/2 g | $14$2030% off | $28/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Tropical Daydream | AiroPod - Artisan Series | 0.5g Pod | 1/2 g | $14$2030% off | $28/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Watermelon Sherbet | AiroPod - Strain Series | 0.5g Pod | 1/2 g | $14$2030% off | $28/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Northern Lights Pod Vape Pens | 1/2 g | $14$2030% off | $28/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One | 2 g · 2-pack | $56$8030% off | $28/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Frozen Paradise | AiroX2 - Artisan Ice Series | 2g All-in-One | 2 g · 2-pack | $56$8030% off | $28/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Frosted Dream | AiroX2 - Artisan Ice Series | 2g All-in-One | 2 g · 2-pack | $56$8030% off | $28/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g | 2 g | $56$8030% off | $28/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Golden Pineapple Disposable Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy HYPHEN Clementine 3.0g Pod Vape Pens | 3 g | $89.50 | $29.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy HYPHEN Grape Kush 3.0g Pod Vape Pens | 3 g | $89.50 | $29.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy HYPHEN Apple Fritter 3.0g Pod Vape Pens | 3 g | $89.50 | $29.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Lemonade Kush | Spirits | Distillate Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Super Lemon Haze | Spirits | Distillate Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Papayahuasca | Spirits | Distillate Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Strawberry Cough | Spirits | Distillate Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Banana Piepaya Cartridge Vape Pens | gram | $30 | $30/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Orange Creamsicle | Spirits | Distillate Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Grape Stomper Cloud Bar Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Bomb Popz Cloud Bar Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Lemonade Stand Slyde Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Blueberry Dream Cloud Bar Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Water 'Yer Melon Cloud Bar Disposable Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | District Cannabis Gold Gelato Cake Liquid Diamond & Sauce 2.0g Pod Vape Pens | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Lemon Royale Liquid Diamonds & Sauce Cartridge | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | District Cannabis Gold Beach Cake Liquid Diamond & Sauce 2.0g Pod Vape Pens | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cherry Limeade Cake Liquid Diamonds and Sauce Cartridge | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | District Cannabis Gold Pave Liquid Diamond & Sauce 2.0g Pod Vape Pens | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Pasadena · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Banana Acai Mints Liquid Diamonds & Sauce Cartridge | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Spritzer Liquid Diamonds and Sauce Cartridge | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Beach Cake Liquid Diamonds and Sauce Pod Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | The Reserve, a Collaboration with Mana Pasadena · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |